Світ
“Мрія” вирушила в перший комерційний рейс(Відео)

Найбільший транспортний літак у світі український Ан-225 “Мрія” відправився в свій перший комерційний рейс до Австралії, повідомляє 5 канал.

“10 травня 2016 р. найбільший в світі транспортний літак Ан-225 “Мрія” летить з Києва до Праги (Чехія), звідки він вирушить у свій перший комерційний рейс до Австралії, м. Перт “, – йдеться в повідомленні заводу” Антонов “.

В Австралію АН-225 повезе електрогенератор вагою 130 тонн. Його на літак завантажать в Празі. Крім цього, “Мрія” зробить ще три технічних посадки в Туркменістані, Індії та Малайзії. У Аеропорту Австралії літак приземлиться 15 травня.

Там його зустрічатимуть близько 50 тисяч місцевих жителів. Саме стільки заявок від бажаючих побачити найбільший в світі український літак надійшло в аеропорт, повідомляють на підприємстві “Антонов”. За їх словами, в аеропорту навіть обладнають спеціальний майданчик, на якому глядачі можуть спостерігати за АН-225 з відстані 50 метрів.

Ан-225 “Мрія” – найбільший і найпотужніший у світі транспортний літак, створений київським КБ імені Антонова. Ан-225 з максимальною спорядженою масою 640 тонн є найважчим літаком у світі. Для порівняння, третій за вантажопідйомністю (після Ан-124) американський військово-транспортний літак C-5 Galaxy має максимальну споряджену масу 381 тонн.

Читайте також: ЧУДОВА НОВИНА. НОВИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ЛІТАК, АН-178 У НЕБІ

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook