Політика
Міськрада у Чернівцях заборонила використання вивісок та оголошень із словом “Росія”

Міська рада Чернівців заборонила використання в місті вивісок, в назві яких використовується слово “Росія”. Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна” з посиланням на рішення міськради від 31 березня.

“Згідно зі ст. 25 закону “Про місцеве самоврядування”, аналізуючи події в нашій країні за останні два роки, а саме, ведення неоголошеної гібридної війни країною-агресором Росією, анексію Криму і захоплення українських земель, і як результат цих дій – 7 тис. загиблих патріотів, 17 тис. поранених і покалічених бійців, беручи до уваги запит суспільства, звернення багатьох громадських організацій, численні звернення жителів міста Чернівці, Чернівецька міська рада вирішила заборонити використання вивісок (що означає рід діяльності, назву підприємства, установи), в яких використовується слово “Росія” або словосполучення “Росія”, – йдеться в документі.

Також заборонено використання рекламних оголошень, щитів, таблиць, дощок з будь-якого матеріалу і в будь-якому місці, в яких використовується слово або словосполучення “Росія”.

Міськрада доручила керівникам, власникам, власникам підприємств, установ і організацій в 10-денний термін провести оперативні заходи щодо демонтажу вивісок.

Читайте також: “Москаль мені не побратим”. Івано-Франківськ розриває партнерські угоди з російськими містами побратимами.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook