Політика
Міністерська “байка”: З’ясувалося, що нам потрібно пояснити МВФ, чи у нас із головою все нормально

Пенсійний фонд України – банкрут, оскільки з бюджету в 257 мільярдів гривень 145 млрд — це дотація з Державного бюджету. Про це заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева.

“Був дефіцит Пенсійного фонду у 80 млрд гривень. Вирішили, що його треба терміново скорочувати. Знайшли найбагатших – пенсіонерів. І наклали на них податок 15% ПДФО. Потім подумали про те, хто у нас найбідніший. Виявилося, великий бізнес — знизили ЄСВ і віддали йому 65 млрд гривень.

Отримали 145 млрд дефіциту і стали чекати, що великий бізнес нам їх ось-ось поверне. Він, звичайно, нічого не повернув. А потім з’ясувалося, що нам потрібно пояснити МВФ, що у нас із головою все нормально”, – сказав міністр.

Читайте також: Пенсiонерка на конкретному прикладi вщент розбила iдею урядовця.

Рева вважає, що проблема полягає в тому, що дефіцит Пенсійного фонду покривати нічим, додає depo.ua.

“Нещодавно зустрічався з чорнобильцями. Вони питали про те, допоки будуть отримувати таку мізерну пенсію? Принесли законопроект, який потрібно затвердити, щоб відновити соціальну справедливість. Я запитав про ціну цього законопроекту. Кажуть, що 6 млрд грн, але, за їхніми думку, це не гроші. Ну як вам сказати? Маємо дірку в 145 мільярдів, додамо ще 6, отримаємо 151. Завтра прийде ще хтось, бо у них взагалі мінімальна пенсія… А у нас проблема в тому, що і нинішній дефіцит покривати, за великим рахунком, нічим”, – заявив міністр.

Читайте також: Учасникам АТО компенсовуватимуть 50% вартості при купівлі житла.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook