Без рубрики
“Київводоканал” попереджає киян про аферистів

ПАТ “АК Київводоканал” попереджає столичних жителів про аферистів, які закликають обов’язково прочистити каналізацію у будинку.

Про це повідомляє сайт компанії.

“Звертаємо увагу на діяльність сумнівної організації “КиївВодоканалСервіс”, яка розвішує на під’їздах будинків оголошення про послугу “обробки зливу раковини, ванни та туалету без зняття труб””, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що формулювання у тексті оголошення та його офіційний характер вводять в оману мешканців та створюють враження, що зазначені роботи потрібно виконувати обов’язково.

“Автовідповідач за вказаним номером телефону просить залишити адресу та наголошує, що послуга нібито безкоштовна, а сплатити необхідно лише за саму речовину для прочистки труб – 192 гривні”, – йдеться в повідомленні.

“Київводоканал” попереджає, що не має жодного відношення “до подібної аферистичної діяльності”.

“Просимо представників ЗМІ максимально поширити зазначену інформацію серед населення та попередити мешканців про дії ймовірних шахраїв, які навмисне користуються схожістю назв для надання своїм роботам офіційного статусу та одержання прибутку”, – підсумували у водоканалі.

Читайте також:  Гройсман пояснив, хто платитиме за комуналку лише 10%.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook