fbpx
Спорт
Кріс Бьорд: Брати Клички – одні з найвидатніших супертяжів всіх часів

Колишній дворазовий чемпіон світу в суперважкій вазі американець Кріс Берд вважає українців братів Кличків, з якими він зустрічався в рингу тричі (Віталія він переміг, а Володимиру двічі програв), одними з найбільших суперваговиків усіх часів.

“Мені все одно, що говорять інші: брати Клички – одні з найбільших супертяжів всіх часів. Віталій – один із великих, а Володимир взагалі керував дивізіоном майже 10 років. З моїм поясом, з моїм! (Сміється)

Я дуже радий, що мені вдалося спробувати свої сили проти таких бійців, як брати Клички. Моєю головною метою в боксі були бої з Ленноксом Льюїсом, Майком Тайсоном і Евандером Холіфілдом. З постарілим Холіфілдом я зустрівся і переміг, з іншими двома, на жаль, ні. Зате я зустрівся з обома братами Кличками!

З часом люди стануть поважати братів ще більше, а я вже зараз можу оцінити їх велич. З Володимиром я взагалі бився двічі, але не зміг його перемогти. А моєю метою було перемогти обох братів Кличків. Тоді я автоматично потрапив би в Зал Слави “, – сказав Кріс Берд у відеоінтерв’ю Fighthype.com.

Реклама