fbpx
Без рубрики
Корисні властивості куті: рятує від застуди і втоми

Головна страва Святвечора – кутя – має дуже багато корисних властивостей.
Видання “Твій малюк” описало властивості кожного інгредієнта страви.

Пшениця
Основний компонент куті – дуже поживний і корисний продукт. Пшениця багата вітамінами (особливо групи В), білками, вуглеводами і мікроелементами. Клейковина зерен пшениці зміцнює м’язи тіла. Самі зерна стимулюють травлення, обмін речовин, наповнюють корисними вітамінами і мікроелементами.

Мед
Він має противірусні, антибактеріальні і протигрибкові дії. Покращує роботу мозку та всього організму, збільшує працездатність. Допомагає в боротьбі з застудами і показаний при найрізноманітніших інфекціях.

Волоські горіхи
Прекрасне джерело білка. Горіхи корисні для мозку, серця і печінки. А якщо вони йдуть разом з медом, тоді перетворюються в справжній антистресовий препарат.

Мак
Відмінне джерело вуглеводів, білка, а також ненасичених жирних кислот. Українські дівчата їли його, щоб груди були пишними і пружними.

Ексклюзивні добавки в кутю
Курага – джерело каротиноїдів і мікроелементів (калій, магній присутні у великому обсязі). Її важливо їсти “сердечникам”, людям з високим тиском, діабетикам, вагітним і дітям. Курага допомагає відновити нормальний вітамінно-мінеральний баланс взимку.

Родзинки – корисніші, ніж виноград. Вони добре впливають на нервову систему, позбавляють від безсоння і взагалі діють заспокійливо. Корисні для серця і мозку.

Читайте також:ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ МОЖУТЬ ЗАКРИТИСЯ ЧЕРЕЗ ОБМЕЖЕННЯ НБУ

Джерело.

facebook