Політика
Конфлікт з “Торнадо”: під Києвом перестрілка – ЗМІ (відео)

Колишні бійці спецроти “Торнадо” влаштували перестрілку з представниками військової прокуратури в Боярці.

У Боярці Київської області сталася перестрілка між бійцями розформованої спецроти “Торнадо” і представниками військової прокуратури, повідомляє 112 Україна.

“У Боярці за адресою Шевченка, 193\5. Саме тут розташовані склади МВС. На території цих складів знаходиться гуртожиток, в якому проживали близько 20 бійців раніше розформованої спец роти “Торнадо”.

На територію гуртожитку прибули представники прокуратури, які хотіли з’ясувати, на якій підставі проживають в гуртожитку бійці “Торнадо”. Врешті-решт відбулася словесна перепалка, яка переросла в перестрілку”, – йдеться в повідомленні.

Наразі, за даними видання, вулиця перекрита спецназівцями, перестрілка вщухла і ведуться переговори. “На місце події прибув голова Нацполіції в Київській області пан Троян і комбат батальйону “Миротворець”, адже частина бійців “Торнадо” входить туди”, – резюмував кореспондент видання.

У березні 2015 року військова прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом створення бійцями Торнадо злочинної організації. У червні того ж року наказом міністра внутрішніх справ Авакова роту Торнадо розформували.

У січні 2016 року головний військовий прокурор Анатолій Матіос повідомив, що дев’ять бійців “Торнадо” постали перед судом, ще 15 людей перебувають в розшуку.

Читайте також: Бійцям на блокпосту доводиться спати під дощем у болоті (відео).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook