Без рубрики
Кобзон назвав виступ на «Євробаченні 2017» приниженням

Зірка російської естради, персона нон-грата в Україні Йосип Кобзон назвав «Євробачення» політичним шоу. Співак заявив, що Росії не варто принижуватися і брати участь в наступному конкурсі. Разом з цим Кобзон засумнівався в тому, що в 2017 році Київ ще буде українською столицею.

Новину передає «Преса України» з посиланням на повідомлення Йосипа Кобзона.

За словами Кобзона, Сергій Лазарєв і так дивом посів третє місце. Але на наступному «Євробаченні» Росії не варто принижуватися перед Америкою, яка проплачує конкурс.

«Зараз світ налаштований проти нас. Росії не потрібно принижуватися перед американськими маріонетками і лізти в цей фестиваль… Добре, що російському виконавцю дали зайняти хоча б 3-е місце. Коментувати це політичне шоу я не став би. Нам взагалі не треба туди лізти. Євросоюз проти нас, голосувати за нас ніхто не буде. Просто дивом якимось російській виконавцю дали потрапити в трійку», – заявив співак.

Читайте також: “Готовий співати українською”: Кобзон зібрався на “Євробачення” в Україні в обмін на зняття санкцій

Також Йосип Кобзон відзначив, що весь світ знав про перемогу Джамали заздалегідь, так як конкурс став політичним шоу, адже «Європа не гребує дійти навіть до таких речей, як музичний конкурс».

Разом з цим Кобзон засумнівався, що в наступному році Київ ще буде серцем країни.

«Америка задихнеться, оплачуючи організацію наступного Євробачення в Києві, якщо на той час він ще буде функціонувати як столиця», – резюмував росіянин.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook