fbpx
Політика
Independent розкрила секрет постійних запізнень Путіна: інфографіка

Звичка президента Росії Володимира Путіна запізнюватися на зустрічі зі світовими лідерами може бути продиктована схильністю до психологічних ігор, а не повільністю. Про це написав журналіст Том Бетчелор у статті для Independent.

За його словами, російський лідер прославився тим, що змушує політиків постійно чекати на нього “і навіть Папа Римський не в змозі змусити господаря Кремля дотримуватися розкладу”.

Автор з іронією відзначив, що Путін неухильно слідує приказці “Краще пізно, ніж ніколи”. У публікації представлена ​​інфографіка, яка показує всі “історичні” запізнення російського лідера.

За представленими даними, найдовше чекала Путіна канцлер Німеччини Ангела Меркель (4 години 15 хвилин в 2014 році), а також екс-президент України Віктор Янукович (4 години в 2014 році).

Далі в рейтингу розташувалися лідери Японії, Монголії та Ізраїлю, які чекали президента РФ по 3 години. Папа Римський Франциск чекав Путіна рівно 50 хвилин під час візиту лідера РФ до Ватикану в 2015 році. Менше всіх довелося чекати президента Росії королеві Єлизаветі II – 14 хвилин в 2003 році.

“Деякі пояснюють його запізнення схильністю до психологічних ігор, враховуючи, що він часто приходить вчасно на прес-конференції і телевізійні інтерв’ю. Інші стверджують, що Путін змушує інших лідерів чекати, щоб продемонструвати свій авторитет на світовій арені”, – йдеться у статті.

Читайте також: “Ім’я хірурга – алкоголь”: у мережі висміяли опухлого Путіна і його “подругу”

Джерело.

Related Post

facebook