Політика
Фільм про “хороших хлопців із “ДНР”: “Мінстець” почав діяти

Міністерство інформаційної політики України звернулося до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення з проханням розібратися з контентом телеканалу “Україна”, який може мати антиукраїнський характер – телесеріалом “Не зарікайся”.

Про це  розповіла заступник міністра інформаційної політики України Тетяна Попова.

Як пояснила заступник міністра, відомство не має повноважень втручатися в редакційну політику телеканалів. “На етапі створення міністерства та обговорення положення про міністерство з медіаспільнотою, що ми будемо мати право, а що – ні, були видалені будь-які натяки на те, що ми маємо право втручатися в контент каналу”, – сказала вона.

“Але ми, звичайно ж, звернули увагу Національної ради з питань телебачення і радіомовлення на цей факт і попросили Нацраду розібратися в ситуації”, – додала вона.

Відповідаючи на питання, чи слід у такому випадку розширити повноваження міністерства, Попова зауважила: “Це не мені вирішувати, не в моїх силах вирішити це питання, але я думаю, Нацрада впорається”.
За її оцінками, очікуване рішення ради таке: “Члени Нацради можуть проголосувати за винесення телеканалу попередження”.

14 квітня український боєць Олександр Резніченко на своїй сторінці в Facebook висловив обурення з приводу одного з епізодів серіалу “Не зарікайся”, який транслюється на телеканалі “Україна”. За його словами, у фільмі розповідається про “хороших хлопців із “ДНР”, які борються проти “київської хунти”.

Читайте також:  В український ефір повернуться два російські телеканали.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook