fbpx
Дозвілля
Facebook спростував теорію шести рукостискань

Двох людей у Facebook розділяють в середньому 3,57 людини, з’ясували в соцмережі.

Facebook перевірив теорію шести рукостискань на прикладі користувачів найбільшої соцмережі в світі. З’ясувалося, що двох людей розділяють в середньому 3,57 людини. Дослідження опубліковане у Facebook.

Теорія шести рукостискань свідчить, що всі люди на Землі знайомі одна з одною максимум через п’ятьох осіб.

У ході дослідження з’ясувалося, що існує тенденція до скорочення відстані між двома людьми зі зростанням кількості користувачів.

Для вирішення питання застосовувалися два алгоритми. Перший заснований на приблизній оцінці кількості унікальних одиниць у вибірці (в даному випадку, одна вибірка – скільки у користувача друзів друзів, інша – друзів друзів друзів і так далі). Інший алгоритм визначає відстань між двома людьми.

Автор «Gizmodo і Wired» Брайан Лафкін зазначає, що висновки Facebook можна називати спростуванням теорії шести рукостискань, оскільки в вибірку включені тільки 1,6 мільярда із семи людей, які проживають на Землі. Крім того, їх об’єднує сам Facebook, відповідно у них заздалегідь є спільні характеристики.

Нагадаємо, 4 лютого 2016 року популярна соціальна мережа Facebook відзначила свій дванадцятий день народження, говориться в офіційній заяві компанії.

Джерело.

Реклама

Related Post