fbpx
Без рубрики
Дивитися всім. Про багатогранність людей із зайвою хромосомою. (відео)

Таких людей списують з рахунків, ставляться до них упереджено і не здогадуються, наскільки цілеспрямованими і багатогранними вони можуть бути.

Автор публікації Сергій Кейн демонструє багатогранність таких людей – від скрипаля, який розмовляє чотирма мовами і побив шість світових рекордів з плавання, до фінських панків, які брали участь в “Євробаченні”.

Сужіт Десай
мульти-інструменталіст

33-річний музикант закінчив музичну академію Беркшир Хіллз, грає на віолончелі, фортепіано, трубі, кларнеті та саксофоні. Він виступав по всіх Штатах і ще у 13 країнах, причому не тільки з концертами, але і з мотиваційними лекціями, про нього писали Wall Street Journal і Time, він був на шоу Опри Вінфрі.

Еммануель Бішоп
скрипаль

18-річний Ем Джей Бішоп – не тільки музикант, а й спортсмен. Встановив шість світових рекордів з плавання серед юніорів з синдромом Дауна, в 8 років на юніорській Паралімпіаді завоював медалі в гольфі та водних видах спорту. Ем Джей – поліглот. Говорить англійською, іспанською, французькою і латиною.

Flame

В учасників теж цілий набір відхилень – сліпота, аутизм, церебральний параліч і синдром Дауна – що не заважає їм давати по 70 платних концертів на рік у США і Європ

Pertti Kurikan Nimipäivät

У фронтмена і гітариста групи церебральний параліч, що не завадило йому стати редактором журналу, випустити аудіокнигу з розповідями жахів, навчитися грати на фортепіано, скрипці, органі, фліейте-пікколо, цимбалах та фаготі, ходити до церкви і захоплюватися панк-роком. У вокаліста групи аутизм, але він веде передачу на радіо, грає на ударних, бас-гітарі, клавішах і захоплюється мотоциклами.

У басиста і барабанщика синдром Дауна. 2015 ий рік став великим для Pertti Kurikan Nimipäivät – вони перемогли у нацвідборі на “Євробачення” і представили Фінляндію на фіналі у Австрії.

Джерело

Реклама