fbpx
Без рубрики
Доцент на автомобілі Porsche Cayenne з чоловіком погрожували звільненням патрульному (відео)

“Доцент” на Porsche Cayenne з чоловіком погрожувала звільнення…
Доцент на автомобілі Porsche Cayenne з чоловіком погрожували звільненням патрульному і ображали його

На Західному об‘їзді Львова, патрульні помітили автомобіль, водій якого при перестроюванні з крайньої правої смуги у крайню ліву не увімкнув відповідного світлового покажчика повороту. Відтак порушив пункт ПДР 9.2 б (подавати сигнали світловими покажчиками повороту відповідного напрямку перед перестроюванням, поворотом або розворотом), чим скоїв правопорушення за ст.122 ч.2 КУпАП ( (порушення правил руху автомагістралями, користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку).

Читайте також: Неадекватну блондинку за порушення ПДР та напад на поліціянтку затримала київська поліція (Відео).

Та перед цим як порушити правила, водій увімкнув правий покажчик повороту і вимкнув його. Коли Cayenne зупинили, водійка не хотіла визнавати свого порушення і почала ображати поліцейських. Вийшовши з авто жінка хотіла піти у торговий центр в який і приїхала. Відмовлялася виконувати законні вимоги поліцейських пред’явити водійське посвідчення. До образ приєднався чоловік, почав погрожувати патрульним звільненням, комусь телефонував. Сказав, що вони юристи, а дружина викладач університету Франка.

У поясненні жінка написала, що патрульні мають упереджене ставлення до водіїв на дорогих автівках. Штраф, який має сплатити порушник – 425 грн.

Приємного перегляду.

Джерело.