Дозвілля
Данилко розповів про перегляд результату Джамали на “Євробаченні”

Перегляд результатів конкурсу “Євробачення-2016” є цілком припустимим, якщо є люди, які сумніваються в їхній правильності. Політичний підтекст пісні “1944”, яку виконала представниця України Джамала, навряд чи може бути приводом для оскарження її перемоги.

Таку думку в коментарі “Обозревателю” висловив член журі національного відбору на конкурс “Євробачення-2016” Андрій Данилко.

“Якщо є люди, які сумніваються в результатах конкурсу, якщо, на їхню думку, це несправедливо, нехай переглядають. Все повинно бути справедливо”, – сказав він. І додав: “Євробачення” – це конкурс, де завжди багато підводних каменів, багато розмов. Щороку відбувається одне й те саме”.

“За вашими відчуттями – результат Джамали справедливий?” – запитав “Обозреватель”.

“Я вважаю, що це абсолютно гідна перемога. Я вважаю, що виграла автентичність, тому що музично це відрізнялося від всіх пісень, які були представлені там”, – відповів Данилко. За його словами, “це було очевидно” вже на етапі національного відбору. “Це дуже сильний трек, вона сильна виконавиця. І не випадково вибрали саме її на поїздку на “Євробачення”.

“Я розумів, що це буде подія, але я також розумів – і я сказав їй про це, – що назва “1944” буде викликати політичні маніпуляції. Вона сказала: “Я так хочу”. Звичайно, будь ласка, це ваше право. Молодець”, – додав Данилко.

Відповідаючи на запитання “Обозревателя”, чи може стати формальною причиною для скасування результатів конкурсу політичний підтекст пісні Джамали, він зізнався: “Я не перебуваю в Оргкомітеті, мені складно судити”. Разом з тим Данилко зауважив: “Якщо це якось порушує правила, і це буде доведено, то таке напевно може бути. Хоча я особисто дуже сумніваюся, тому що в пісні немає жодного слова, яке порушувало б правила конкурсу”.

Читайте також: Петиція про перерахунок результатів “Євробачення” набрала більше 100 тисяч підписів.

Джерело.

 

Реклама

Related Post

facebook