fbpx
Дозвілля
Чому не можна фотографувати спячих людей?

Всі забобони з’являються через нав’язливі думки і ця не виключення. Існує думка, що під час фотографування відбувається знімок не тільки образу, але й душі людини.Особливо часто говорять про те, що не можна фотографувати сплячих.

Це пов’язано з тим, що на цих зображеннях люди дуже уразливі. Тому якщо така фотокартка потрапить в руки недоброзичливих людей, то людина може постраждати. Фотографія є потужним джерелом енергії людини. І якщо направити її в неправильне русло, то почнуть відбуватися різні неприємності, можливо, навіть, смерть. Ця прикмета не має жодних доказів, але люди намагаються уникати таких фотографій через такі забобони.

  • У Європі була традиція фотографувати мертвих на пам’ять. Цю традицію перейняли й українці. Особливо часто фотографували померлих дітей, так як їх батьки переживали справжнє горе і хотіли зберегти пам’ять про дитину на все життя.
  • Існувало повір’я, що під час сну душа людини покидає тіло. Тому фотографувати сплячих людей не можна. Маги і чаклуни можуть накласти прокляття на фотографію.

Фотографувати сплячих не рекомендується. Але не через страх нашкодити людині, а через етичні міркування. Під час сну людина беззахисна, вона відпочиває і не контролює свій вираз обличчя і пози. Тому не варто зловживати довірою друга або коханої і фотографувати їх сплячим. До того ж завжди є шанс розбудити людину спалахом від фотоапарата, а це може сильно налякати.

Читайте також: Історія від якої мурашки по шкірі: “Молодець, що не включила світло – інакше мені довелося б і тебе вбити”

Джерело.

Related Post

facebook