fbpx
Дозвілля
Батьки Дженніфер Лоуренс шоковані: донька закрутила роман зі “старим дідом”

Останні кілька років Дженніфер Лоуренс проявляє інтерес до чоловіків старшого віку. Раніше акторка зустрічалася з колишнім чоловіком Гвінет Пелтроу Крісом Мартіном, а тепер “запала” на режисера Даррена Аронофскі. Пара зустрічається вже кілька місяців і це зовсім не таємниця, особливо для батьків акторки.

До речі, мама і тато не схвалюють її пристрасний роман. Причина – вік обранця зірки “Голодних ігор”. Даррен майже ровесник її батька.

“Рідні радять Джен кинути Даррена і знайти коханого, який більше підходитиме їй за віком. Але акторка впевнена в своїх почуттях до режисера і чекає від нього пропозиції руки і серця – тоді її батьки будуть змушені змиритися з тим, що відбувається”, – розповів інсайдер в інтерв’ю американській версії журналу OK!

Цікаво, чи прислухається дівчина до слів рідних. Тим часом журналісти називають іншу можливу версію закінчення їхнього роману. Світські оглядачі впевнені, що стосунки пари можуть зіпсуватися через іншу жінку.

Подейкують, що Лоуренс хвилюється через те, що її коханий двозначно налаштований до Шарліз Терон.

“За Дарреном тягнеться історія романів з актрисами, які грають в його фільмах головні ролі, – йдеться в журналі Star. – Зараз Аронофскі працює над створенням нового проекту з Терон. Два роки тому вона йому відмовила. Тепер режисер хоче взяти реванш. Її “ні” лише розігріло його і зробило ще рішучішим”.

Читайте також: Суперник кличка показав, як молиться: молитва – є основою

 

Джерело.

Related Post

facebook