Світ
Автор кривавих коміксів жорстоко вбив українку в США (відео)

Канадський сценарист втілив в життя фантазії.

Канадський автор коміксів і сценарист Блейк Лейбел постав перед судом Лос-Анджелеса, США, за звинуваченням у жорстокому вбивстві його дівчини, українки Яни Касьян, повідомляє The Washington Post.

30-річна уродженка Києва лише трьома тижнями раніше народила їхню спільну дитину. Її повністю обезкровлене крові тіло знайшли в спальні ймовірного вбивці. Перед смертю, що настала від травми голови, жінку катували протягом трьох днів. Щоб зайти у квартиру, поліції довелося проломитися крізь забарикадовані двері.

35-річний Лейбел найбільш знаменитий своїм мальованим романом “Синдром” про серійного вбивцю. Одна зі сцен в коміксі вкрай життєво нагадує ту, яку він реалізував – на ній зображена оголена жінка на залитому кров’ю ліжку.

Невдовзі після народження дитини пара посварилася, і Касьян переїхала до матері. До екс-бойфренда вона зайшла на розмову.

Лейбел також звинувачується в сексуальному насильстві, яке він вчинив за тиждень до вбивства, але тоді він вийшов під заставу.

Канадець був не тільки графіком, який працює над мальованими романами. Він брався за різні починання, у тому числі він був сценаристом для кіно і професійним гаймером. Сприяло його творчості те, що його батьки були дуже заможними і забезпечували його грошима для прожиття. Зазнавати нестачу грошей він почав лише кілька років тому, після смерті матері: батько менш охоче фінансував сина.

Яна Касьян в Україні працювала в податковій інспекції і здобула юридичну освіту. Обставини її знайомства з вбивцею невідомі.

Блейк Лейбел свою провину заперечує, але в разі, якщо суд ухвалить обвинувальний вирок, на чоловіка може чекати страта.

Читайте також: НЛО чи торнадо! Гроза у Франківську вразила мережу (фото)

1824448

Джерело.

Related Post