Без рубрики
Американські хірурги прооперують потребуючих франківців

28 травня у Івано-Франківську очікують на медиків із США. Приїдуть два хірурги, пластичний хірург та уролог для проведення операцій типу видалення пухлин, реконструкції після поранень, операцій та опіків тощо.

Як розповів “Репортеру” заступник головного лікаря Івано-Франківської ЦМКЛ Олег Ціхонь закордонні спеціалісти приїдуть в рамках співпраці з центральною лікарнею та безпосередньо її головним лікарем Тарасом Масляком.

“Очікуємо, що пластичний хірург, два загальні хірурги і уролог приїдуть на нашої лікарні 28 травня. Рік тому головний лікар поїхав на місяць на навчання до Сполучених Штатів і там налагодив співпрацю з асоціацією лікарів США, – пояснює Олег Ціхонь. – Вони час від часу приїжджають в Україну для обміну досвідом. Цього разу їдуть лише до нас у Івано-Франківськ.”

Франківцям, які потребують операцій і не можуть собі цього дозволити, потрібно оперативно звернутися в консультативне відділення ЦМКЛ, що на Мазепи у Франківську. Там спеціалісти проведуть обстеження і при потребі проведуть підготовку.

Як повідомила волонтер Вероніка Дичковська, для запису та консультацій потрібно попередньо звернутись до заступника головного лікаря Олега Ціхоня в корпусі №5 або терапевта Павла Жидана.

Читайте також: КИЇВСЬКА ФІРМА ЗА ДОПОМОГОЮ ЛІКАРІВ ЗАРОБИЛА 100 МЛН ГРН НА НЕЗАКОННОМУ ПРОДАЖІ ІНСУЛІНУ

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook