Політика
Сироїд присоромила голову Податкової за презент на 8 Березня, дорожчий від 3 тис. грн (фото)

Заступник голови Верховної Ради України Оксана Сироїд присоромила голову Державної фіскальної служби Романа Насірова за презент, що прийшов їй від його імені напередодні 8 Березня. Про це Сироїд повідомила на своїй сторінці в Facebook.

“Радянська звичка дарувати цінні подарунки посадовим особам продовжує дивувати – учора виявила в приймальні таке “явище” і листівку з привітанням від голови Державної фіскальної служби України”, – пише Сироїд.

Заступник голови ВР також зазначила, що подарунок не тільки недоречний в умовах війни, а й за Законом України “Про запобігання корупції” вона не може його прийняти.

Реклама

“Я дуже сподіваюся, що голова Державної фіскальної служби просто не обізнаний про те, яким чином від його імені вітають жінок з 8 Березня”, – написала Оксана Сироїд.

“Цю радянську практику “подарунків” потрібно викорінювати в першу чергу зі свідомості державних службовців, може, навіть із підсвідомості, тому що мені невідомо, де саме народжується ідея робити презенти вартістю понад 3000 грн”, – додала Сироїд.

Відповідно до закону, вона здала “подарунок” на зберігання.

сироїд

Подарунок

Джерело.

Реклама

Реклама

Реклама

Related Post

facebook