Дозвілля

“Дайте два”: як живеться чоловіку з двома пенісами?

Декілька років тому на одному з популярних форумів з’явився чоловік під ніком DOUBLEDICKDUDE («чувак з двома членами») і написав: «Я хлопець, і у мене два члена. Фото додаю. Якщо у вас є питання – задавайте». Питань у людей було море. Пізніше він навіть написав цілу книгу про своє життя. Розповідає, як бути хлопцем з двома членами, тому його книга стала такою популярною і як він справляється з життєвими труднощами.

Нік DOUBLEDICKDUDE (DDD) – DiphalicDude, що означає «чувак з дифалією».  Дифалія – ​​це вроджена аномалія розвитку, яка характеризується подвоєнням члена. Зазвичай другий орган видаляють відразу після народження, але батьки DDD не ризикнули робити синові операцію і вирішили залишити все як є.

Втім, він про це анітрохи не шкодує. Дифалія дійсно іноді призводить до проблем з ерекцією, але DDD запевняє читачів, що обидва його члена працюють абсолютно нормально. В юності я зробив операцію, щоб мені зручніше було мочитися.

DDD каже, що, крім злегка збільшеної простати, ніяких інших проблем зі здоров’ям у нього немає. Хочу розставити всі крапки над i: я не зжер свого брата-близнюка, це не генетична аномалія, і це не передається генетично.

Коли його запитали, чи не думав він коли-набудь про те, щоб видалити другий член, DDD відповів: «хіба що в старших класах, зараз – ні»

Подвійне життя: сексуальні експерименти

DDD бісексуальний і стверджує, що на даний момент у нього було більше тисячі сексуальних партнерів обох статей. Довгий час він перебував в відносинах з дівчиною і хлопцем. Судячи з усього, в сексуальному житті DDD не відчуває труднощів. Ну або ставиться до них з гумором.

На питання, як зазвичай реагують партнери на особливості його анатомії, побачивши його голим, DDD каже, що завжди по-різному. Більшість дівчат лякаються і нервують. Деякі передумують в останній момент. Буває, починають кричати і вибігають із спальні. Траплялося навіть, що, прийнявши другий член за розіграш, намагалися його відірвати.

А ось хлопці, говорив він, ніколи не змінюють свого рішення. DDD розповів випадок, коли один чоловік у спортивному залі випадково помітив, що геніталії його сусіда по тренажеру влаштовані якось по іншому. У роздягальні незнайомець несміливо попросив показати, DDD погодився. Дивлячись, як той довго розглядає його члени, він уточнив: «Ти гей, я правильно розумію?» «Ні. Принаймні не був до цього моменту ». Взагалі DDD пише, що чоловіки з набагато більшим інтересом реагують на два члена.

Бували й неприємні історії в його сексуальному житті. Він зустрічався з дівчиною, у них були серйозні стосунки, і вони не поспішали: три місяці тільки поцілунки і обійми. нарешті, вона сказала, що готова перейти до чогось більшого. Прийшов час DDD розповісти їй, що він оснащений інакше, ніж всі інші хлопці. «мені все одно», – сказала дівчина. Їй не було все одно. кілька хвилин по тому вона веліла йому вимітатися з її будинку. На цьому їх відносини закінчилися.

Читачам стало цікаво, чи є серед двох членів «улюбленець». «Так, – зізнався DDD, – правий. А лівий явно щось має проти мене». Виявляється, лівий починає вставати першим, але зупиняється десь на половині. Правий же швидко стає твердим. Якщо DDD досить збуджений, «підтягнеться» і лівий. Але першим завжди закінчує правий.

DDD не заперечує, що подумував про кар’єру в порно. Але так і не наважився: по-перше, він не хоче бути просто «дивиною на екрані», по-друге, у нього є почуття власної гідності.

Проблеми

Коли DDD запитують, з якими найбільшими проблемами він стикався в житті, він відповідає: «Всього два слова. Старші класи”. У школі йому доводилося нелегко: «Спочатку, коли це тільки вийшло назовні, все було нормально. А потім всі хлопці в школі стали думати, що я гей, тому що… Ну, знаєте, це ж я сам так вирішив, що у мене буде два члена!» він пише, що піддавався постійним нападкам і цькуванням з боку однокласників і був просто щасливий, коли шкільні роки підійшли до кінця.

Бували і «нещасні випадки». Одного разу, розповідає DDD, він займався сексом з дівчиною. Це було «подвійне проникнення», і шкіра між двома членами так натяглася, що DDD здавалося, ніби вона порветься. Обійшлося без швів, але боліло пекельно.

Інша незручність – публічні туалети. DDD намагається їх уникати, особливо тих, де пісуари замість унітазів. справа в тому, що мочитися він може тільки з двох пенісів одночасно, значить, і діставати потрібно обидва…

Нарешті, остання незручність – нижня білизна. Більшу частину року, крім зими, DDD ходить без неї, тому що підібрати труси під таку будову неможливо. Шкіра між членами така тонка і чутлива, що легко подразнюється, якщо треться об тканину. Після виходу книги «Двоголовий: Моє життя з двома членами» (Double Header: My Life With Two Penises) DDD отримав безліч повідомлень.

З того часу я був змушений допомагати людям, які почуваються самотніми і загубленими. Я отримав безліч повідомлень від тих, кому потрібна була підтримка. Насолоджуюся неймовірно, коли вдається принести щось позитивне в цей світ, де стільки грязі і негативу.

Читайте також: На червону доріжку – в нічній сорочці: ця сукня ошелешила світ

Джерело.

Related Post