fbpx
Події
Звіряче побиття школярки в Чернігові: лідер банди “пом’якшила” свою долю

19-річна Євгенія Тимченко, яка керувала жорстоким побиттям школярки в Чернігові, забрала документи з Чернігівського національного педагогічного університету.

Про це повідомляє “Високий вал” із посиланням на свої джерела.

Питання про відрахування студентки підняв ректорат університету і його остаточний розгляд був запланований на понеділок, 10 квітня. Однак дівчина вирішила написати заяву про відрахування сама.

Таким чином, учасниця звірячого побиття дещо “пом’якшила” свою подальшу долю, робить висновок видання. Пішовши з навчального закладу за власним бажанням, “вона не отримає погану характеристику і зможе знову вступати в будь-який ВНЗ без проблем”.

Як розповів проректор Чернігівського національного педагогічного університету з виховної роботи Анатолій Тимошенко, Євгенія вчилася на спеціальності “Дошкільна освіта” – тобто на вихователя, педагога для маленьких дітей.

“Вчиться середньо. Сесію здала з трьома четвірками та однією трійкою. Одногрупники кажуть, що вона весь час прагнула керувати, стати лідером, когось собі підпорядкувати. Спочатку її навіть обрали старостою групи, але буквально через кілька тижнів старосту переобрали. Очевидно, вона шукала можливість кимось командувати і знайшла вихід у тому, щоб підпорядкувати собі малоліток”, – повідомив він “Фактам” ще до того, як стало відомо про рішення дівчини піти.

Читайте також: Не вміє писати, а вже готується до весілля: на Закарпатті одружують 10-річну дівчинку (відео)

Джерело.

Related Post

facebook