Події
Змушував їх непосильно працювати, та годував баландою. Фермер узяв у рабство 103 людини (фото)

Вчора у селі Вища Кропивна Немирівського району Вінниччини працівники СБУ викрили фермера, який тримав у рабстві 103 безпритульних. Змушував їх непосильно працювати, та годував баландою.

“Частині людей обіцяли 3-4 тисячі гривень зарплати щомісяця, проте гроші не платили. Натомість відбирали паспорти і вони працювали за баланду. Деяких підбирали на дорозі і продавали за 500-600 гривень. Люди змирилися з такими умовами і втратили бажання боротися та добиватися справедливості”, – розповідає Gazeta.ua

Чоловіків і жінок утримували разом у бараку в жахливих умовах. Медичну допомогу не надавали.

Працівникам забороняли виходити за територію господарства. Змушували працювати по 14-16 год. на добу в яблуневих садах, залякували і били за непокірність.

Зловмисники обманом залучали до сезонних сільськогосподарських робіт у яблуневих садах безхатченків із Вінницької, Житомирської, Кіровоградської та Запорізької областей. Зараз для потерпілих шукають притулок.

Правоохоронці затримали бригадира, у приміщенні якого виявили паспорти, вилучені в людей. Триває опитування співвласників господарства. Проводять обшуки у господарстві та помешканні керівництва ферми.

Вирішуются питання про відкриття кримінального провадження за незаконне позбавлення волі та викрадення людей.rabstvo

Читайте також: “Нагодували” свинцем і встромили ножа в горло: в Одесі по-звірячому вбили екс-начальника карного розшуку

Джерело.

Related Post