Політика
ЗМІ з’ясували, де живуть втікачі екс-чиновники часів Януковича

Екс-міністри і високопоставлені чиновники часів президентства Віктора Януковича, щодо яких порушені кримінальні виробництва, облаштували своє життя в країнах колишнього СРСР і в Криму.

За даними джерел ТСН , екс-міністр оборони Михайло Єжель, який рік тому позбувся посади посла України в Білорусі, оселився в Мінську, в мікрорайоні Дрозди. У Білорусі він має посвідку на проживання, а в Україні проти нього відкрито понад 50 кримінальних справ, а також оголосили в розшук.

Ще один екс-міністр оборони Павло Лебедєв, який знаходиться в розшуку військової прокуратури, оселився в окупованому Криму. Зараз він очолює громадську організацію “Ми – Севастопольці” і є заступником президента Українського союзу промисловців в Севастополі. Також свого часу Лебедєв засвітився в Кремлі на зборах з нагоди анексії півострова.

Облаштували своє життя після втечі з України в Криму екс-міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова, яка проживає в Форосі, автор “диктаторських законів” екс-нардеп Володимир Олійник, який оселився в Ялті, і екс-нардеп від Партії регіонів Вадим Колесніченко. Останній з січня поточного року очолює Кримський футбольний союз, а в квітні його призначили “представником губернатора Севастополя в законодавчих зборах”.

Як зазначається, незважаючи на фотографії особняка екс-прем’єра Миколи Азарова в Підмосков’ї, він живе теж у Криму – в Гурзуфі.

А екс-міністр освіти Дмитро Табачник і екс-міністр енергетики і вугільної промисловості Едуард Ставицький незважаючи на санкції США та ЄС поїхали в Ізраїль.

У свою чергу, екс-глава НБУ Ігор Соркін, який свого часу став наступником Сергія Арбузова, живе у Вірменії, де має свій ресторанний бізнес.

Ще один екс-глава НБУ Сергій Арбузов живе в Москві. Там він займається науковою діяльністю.

Читайте також: ВСІ РОСІЙСЬКІ “МЕЖИГІР’Я” ПУТІНА. НЕРУХОМІСТЬ РОСІЙСЬКОГО ДИКТАТОРА

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook