fbpx
Події
“Жива розповіла б більше”: Доктора Лізу порівняли з нацистським садистом

Мешканці та переселенці Донецька прокоментували діяльність загиблої в авіакатастрофі Ту-154 Єлизавети Глінки, відомої як “Доктор Ліза”. Її звинуватили у співпраці з Кремлем на Донбасі, та порівняли з нацистським доктором Йозефом Менгеле, який проводив досліди над в’язнями.

Про це написав у Facebook на своїй сторінці переселенець з окупованого Донецька Олександр Гуленко.

“Співчуваючі росіяни дорікають українцям, що ми не співчуваємо з приводу загибелі їх “Доктора Лізи” на російському військовому літаку”, – написав він у коментарі до інтерв’ю Глінки виданню “Сноб” за 2014 рік.

Переселенець підкреслив, що Глінка з’явилася в Донецьку на самому початку “Русской весны”.

“У березні, виявляється, цей “доктор”… їздила разом зі своїми співгромадянами по Донецьку. Озброєні бойовики, які для нас були покидьками суспільства, для неї – люди, які “борються за свободу, рівність, права”. А до “збройного протесту, захоплення будівель” привели “невимовні злидні”. Вона то називає наше місто красивим, то журиться, як погано ми, донеччани, жили. У Донецьку, виявляється, не було противогангренозних сироваток, перев’язувальних матеріалів, вакцин. Це вона розповідає про шахтарські столиці, які десятиліттями розвивався і на той момент був відомий на весь світ протиопіковий центр! У “одкровеннях” чимало ще “злиднів”, але особливо вражає, як вона оселилася “в богом забутому готелі, до якого буквально дісталася пішки”. Звичайно ж, у Донецьку, який прийняв ЄВРО 2012, жодного нормального готелю у 2014 не було”, – продовжив Гуленко.

“Ця доктор Менгеле, вибачте Ліза, розповідає, як весь медперсонал донецьких лікарень був налаштований проти української держави, такий суцільний протест… Їй було ніколи, вона готувала наші лікарні для майбутніх жертв, в той час як її друзі-українці створювали загони бойовиків і готували введення російських військ в Донецьк. Тобто вони спочатку планували рознести наше місто, а потім допомагати недобитим ними дітям, мовляв, дивіться які ми добренькі. Плануючи це, російській владі, мабуть, не з руки було надсилати офіційних лікарів. Надто помітно. Ось і користувалися послугами таких докторів- “благодійників”, щоб підготувати ліжко-місце насамперед для своїх бойовиків”, – додав він.

У соцмережі також зазначили, що Глінка з’явилася в Донецьку ще до початку російської інтервенції на сході України.

“Вона вирушила туди з “Комітетом солдатських матерів” з’ясувати, чи є серед тих, хто захопив будівлю, російські призовники… Он як… Що ви знали в березні 2014 року про російських призовників в Донецьку? А вона поїхала перевіряти! І ситуацію по лікарням заодно оцінити… Мораль – мені таки шкода, що вона загинула. Жива вона розповіла б більше. Навіть не підозрюючи про це”, – написала Євгенія Гуляйполе.

Читайте також: У Супрун пояснили, які ліки будуть безкоштовними для українців


Джерело.

Related Post

facebook