fbpx

Жителів Техасу евакуюють через прорив дамби водосховища

За інформацією Національної метеорологічної служби США, в Техасі вже випало понад тисячу міліметрів опадів, через сильні зливи стався прорив дамби на водосховищі, жителів просять негайно покинути свої домівки

Тepмінoва евакуація оголошена через прорив однієї із дамб на штучних озерах Колумбія, що грають роль водосховищ в американському штаті Техас. Про це у вівторок, 29 серпня, повідомили в Twitter влади округу Бразорія, що на південь від Х’юстона.

Два водосховища в штаті Техас розташовані неподалік від четвертого за кількістю мешканців у США міста Х’юстона з населенням в 2,3 млн осіб. Обидва вони переповнені через сильні дощі, пов’язані із проходженням тропічного шторму «Харві».

Читайте також:  У США планують істотно скоротити видачу віз іноземним студентам та низку інших віз

Ситуація ускладнюється тим, що протікаюча неподалік річка Бразос в результаті злив вийшла з берегів, і великі обсяги води потекли в бік дамби, почавши переливатися через край.

Співробітники профільних служб, передбачаючи можливу загрозу, раніше рекомендували мешканцям шести районів, розташованих поблизу водосховищ, евакуюватися. Проте, на той момент ця вимога не була обов’язковою.

Читайте також:  29 серпня місто Нерюнгрі у Якутії (Росія) було засипано першим снігом (фото)

Нагадаємо, за попередніми підрахунками, збитки, завдані економіці США найсильнішим за 12 років ураганом «Харві», можуть перевищити 40 млрд дол.

Раніше повідомлялося, що в штатах Ла-Порте і Шореакре через потужний ураган стався витік хімікатів.

Читайте також: Техаський бyревій Харві, показали на відео

Джерело.

You cannot copy content of this page