fbpx
Світ
У США планують істотно скоротити видачу віз іноземним студентам та низку інших віз

Адміністрація президента США Дональда Трампа розглядає питання про скорочення видачі віз за програмами студентського обміну та роботи в країні. Про це повідомляє Еспресо.ТВ з посланням на видання Thе Wаll Strееt Jоurnal.

Видання зазначає, що скорочення видачі віз пов’язано з виконанням квітневого указу Трампа, який був прийнятий під гаслом “Купуй американське, наймай американців”.

Таким чином, видача візи J-1, яка видається студентам іноземних держав за освітніми програмами та заходами культурного обміну, буде значно скорочена. Крім того обмеження будуть накладенні на низку інших віз.

Зазначається, що у президента США немає повноважень скасувати саму візу J-1, проте він може припинити дію деяких програм, учасники яких отримують таку візу.

Читайте також: США планує обмежити видачу віз мешканцям ще чотирьох країн

Плани адміністрації Трампа можуть включати в себе закриття сезонних робочих програм або введення нових вимог для їх учасників. Зокрема, роботодавців можуть зобов’язати наймати на вакантні робочі місця, в першу чергу, громадян США.

За даними видання, обмеження можуть торкнутися 100 тисяч людей, більша частка з яких студенти, які приїжджають до США за програмою культурного обміну.

facebook