fbpx

Україна стала країною року за версією журналу The Economist

The Economist назвав Україну державою року-2022.

«Цього року, вперше після того, як ми почали називати країни року у 2013 році, вибір очевидний. Це може бути тільки Україна», – йдеться в статті.

За словами журналістів видання, це звання зазвичай дістається країні, яка найбільше покращилася за попередні 12 місяців.

«Тож Україна в певному сенсі є незвичайним вибором, оскільки життя більшості українців значно погіршилося після неспровокованого вторгнення Володимира Путіна в їхню країну в лютому. Багато людей померли. Міста були розтрощені та обвуглені. Мільйони покинули свої домівки. Економіка України скоротилася приблизно на третину. Через російські атаки багато українців тремтять у темряві без світла», – додають журналісти.

Український народ також продемонстрували стійкість, підкреслюється в обґрунтуванні вибору.

«Здається, жахи, яких путін завдає їм, не вплинули на їхній моральний дух», – зазначається у статті.

Журналісти та редактори видання також підкреслюють, що українці за кількома винятками не відповіли воєнними злочинами на воєнні злочини своїх ворогів. Російські війська регулярно бомбили мирних жителів, катували полонених і грабували села, водночас російські військовополонені вражені тим, як добре з ними поводяться.

«Це значною мірою через те, що Україна, попри те, що стверджує пан путін, не є нацистською державою, а є демократичною державою, де людські життя мають значення. У неї є свої недоліки, зокрема корупція, але її уряд і народ відкидали путінізм ще до війни, а тепер вони відкидають його ще рішучіше», – зазначається у дописі.

Як повідомлялося раніше, Президент Володимир Зеленський і народ України стали лауреатами престижної Міжнародної премії Карла Великого.

“Їхня боротьба далека від завершення. Але їхній приклад у 2022 році був неперевершеним. Слава Україні!”, – завершили статтю у виданні.

You cannot copy content of this page