fbpx
Світ
Завершується обмін готівкової гривні на євро в Італії

Обмін готівкої гривні на євро для українців, що перебувають в Італії, завершується 21 грудня.

“21 грудня 2022 року – останній день, коли українці в Італії мають змогу обміняти готівкові гривні на євро. Програма обміну готівкової гривні на євро в Італії була започаткована на основі угоди, укладеної між Національним банком України та Банком Італії.

У межах програми українці, які через війну вимушено покинули Україну та знайшли прихисток в Італії, мали можливість обміняти готівкову гривню на євро у визначених італійських банках для задоволення життєвих потреб.

Програма обміну завершується через зниження кількості та сум таких обмінних операцій порівняно зі стартом обміну. Загалом станом на 16 грудня 2022 року за період дії угоди українці обміняли на євро в Італії понад 10.0 млн грн.

Програми обміну вже завершилися в Польщі (9 вересня 2022 року), Німеччині (30 жовтня 2022 року), Швеції (13 листопада 2022 року), Швейцарії (25 листопада 2022 року), Литві (5 грудня 2022 року), на Мальті (7 грудня 2022 року), а також у Нідерландах, Бельгії та Латвії (9 грудня 2022 року)”, – йдеться у повідомленні НБУ.

Програма обміну була започаткована на основі угоди, укладеної між Національним банком України та Банком Італії. Вона дала можливість українцям, які через війну вимушено залишили країну та перебували в Італії, обміняти їхню готівкову гривню на євро для життєвих потреб.

Нагадаємо, із лютого українців, які змушені покинути свої домівки, приймає весь світ. Біженці з України отримували безкоштовне житло, грошову допомогу, медичні послуги і освіту. Низка країн поступово зменшує розмір допомоги українцям, а деякі навпаки.

You cannot copy content of this page