fbpx
Світ
Виграші в лотерею, які обернулися трагедією. Переможці, які втратили усе

Виграші в лотерею, які обернулися трагедією. Переможці, які втратили усе.

У всьому світі лотереї щотижня народжують нових мільйонерів. Але, що це означає насправді – прокинутися в один день з такою кількістю грошей, яку Ви тільки можете собі уявити?

Багато хто з нас мріяв про великий виграш у лотерею. Ми мріяли про те, що робитимемо з цими грошима, але ніколи не думали про те, що й ці гроші можуть щось зробити з нами!

Життя більшості з нас дуже сильно визначається наступним колом подій – робота, дім, друзі, захоплення та спорт, які й становлять наш світ. Цей світ належить нам, і ми почуваємося в ньому, як удома. Гроші з неба різко змінюють усі в нашому житті.

Наприклад, багатьом людям подобається ідея не працювати. Але переможці лотерей знаходять життя без роботи позбавленої мети на кожен день, а також сенс прокидатися рано-вранці. Звичайно, це спокусливо – купити котедж у престижному районі, але, якщо це відбувається, Ви відразу ж втрачаєте старих друзів і звичний для Вас спосіб життя.

Зазвичай переможці лотерей отримують поради не публікувати свої адреси та номери телефонів, але їх все одно знаходять листи та прохання від благодійних організацій та просто бажаючих отримати чужі гроші.

Необережність переможців змушує їх потім витрачати серйозні гроші на адвокатів для захисту від вимогливих родичів, охоронців для захисту свого будинку та психоаналітика для захисту свого розуму.

Є багато трагічних історій про людей, які не навчилися бути багатими, втратили не лише всі гроші, а й життя.

Сьюзан Муллінс

Вірджинія, 4,2 млн. доларів

1993 року, підібравши всі шість цифр у лотереї Вірджинії, Сьюзан Муллінс виграла 4,2 млн. доларів.

Добродушна жінка, яка живе з чоловіком та дочкою, планувала погасити 20 щорічних платежів по $47 800.

Однак через п’ять років у переможця лотереї накопичилася купа рахунків. Не маючи грошей, їй довелося звернутися до банку. Через одинадцять років після виграшу вона вже була винна близько 154 146 мільйонів доларів. Причиною боргу вона бачить тривалу хворобу незастрахованого зятя, якому потрібний був 1 мільйон доларів на оплату медичних рахунків.

Вільям «Бад» Пост

Пенсільванія, 16,2 млн. доларів

Доля «Бад», який виграв у лотерею Вільяма Поста як сюжет із голлівудського фільму. Його мати померла, коли йому було 8 років, а батько відправив його до дитячого будинку одразу після похорону. Більшість життя Пост був рибалкою до того часу, поки купив квиток пенсильванської лотереї у той доленосний день 1988 року і виграв 16,2 млн. доларів. Проте вже через кілька місяців Пост був розорений, витративши велику кількість грошей на будинки, машини, яхти, сумнівні угоди та двомоторний літак (хоча він не мав свідчення пілота).

Пост помер від зупинки дихання у 2006 році, вже не маючи жодного гроша за душею. «Я був набагато щасливішим без грошей», — зізнався він одного разу.

Жаніт Лі

Міссурі, 18 млн. доларів

Іноді навіть найдобріші наміри можуть призвести до жахливих наслідків — як у випадку з Жаніт Лі, переможницею лотереї, яка виграла 18 млн. доларів у лотерею Міссурі 1993 року. Емігрантка з Південної Кореї почала активно вкладати гроші у різноманітні освітні програми, громадські та політичні організації.

Вона навіть обідала з Біллом Клінтоном, Елом Горе та президентом Південного Кореї Кімом Де Чжуном. Але через вісім років після виграшу гроші закінчилися і Лі, залишившись із 700 доларами на рахунку, була змушена визнати себе банкрутом.

Коли наступного разу Ви купуватимете лотерейний квиток, зупиніться на хвилину і запитайте себе: навіщо Ви це робите? Ви дійсно хочете виграти? Або Вам хочеться відчути збудження думки про виграш? Людина має бути внутрішньо готова до великих грошей. Інакше вони не дадуть йому щастя.

You cannot copy content of this page