fbpx
Події
Шокуюча жорстокість : на Київщині чоловік налив дитині до рота спирт і підпалив (відео)

На Київщині вітчим вирішив провчити пасинка за погану поведінку – налив йому в рот спирт і підпалив. Мати була неподалік, але швидку не викликала, тож 10-річний хлопчик побіг до родичів, що живуть по-сусідству, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У дитини обпечена шия, бордові від опіків щоки та болючі пухирі на губах. Поряд із ним у лікарні немає матері – лише тітка та двоюрідний брат. Вони кажуть, що вітчим Андрій уже не вперше піднімає на Сашка руку. Цього разу начебто образився за те, що малий без дозволу пішов ночувати до бабусі. Натомість названий дідусь Ярослав твердить, що його син виховував Сашка за те, що той курив за хатою. У цій історії шокує те, що після жорстокої розправи ані рідна матір, ані інші дорослі або ж сестри хлопця не надали йому жодної допомоги.

Сашко з криком вибіг на вулицю та прямував до церкви. Рідна баба, що живе в сусідній хаті, не чула криків онука. Натомість їх почули інші сусіди, які й викликали дитині швидку.

Працівники соціальних служб кажуть, що днями відвідували родину, бо їх викликала мати Сашка. Вона скаржилася на те, що син погано поводиться. Психологи не помітили ознак жорстокого поводження з дитиною, поставили родину на облік і поїхали. Натомість бабуся хлопця твердить, що вітчим улітку навіть саджав Сашка на ланцюг, немов собаку. Тепер хлопець мріє після одужання поїхати до тітки або брата – повертатися додому він боїться.

Попри те, що його кривдника вже затримали поліцейські, а мати перебуває у відділку біля коханого чоловіка. Якщо провину останнього доведуть, йому загрожує від 7 до 10 років позбавлення волі.

Читайте також: Хворий 5-річний хлопчик помер на руках Санта-Клауса, який прийшов виконати його останнє бажання

Це не перший випадок жорстокого поводження з дітьми за останній час. Так, кілька днів тому всю Україну шокувала історія про те, як молода мама залишила двох маленьких діток на 9 днів без їжі та пиття замкненими у квартирі. 2-річну дівчинку ледве врятували в реанімації, а 1-річний хлопчик помер. Родичі, які з’їхалися на похорон, зізналися, що вважали жінку зразковою матір’ю та не могли уявити, що вона здатна на таке жахливе недбальство.

Джерело.

Related Post

facebook