Політика
Засуджений за “український” репост росіянин — батько двох дітей

Адвокат Свiтлана Сидоркiна, яка захищає засудженого росіянина з Твері Андрія Бубєєва (йому присудили 2 роки і три місяці тюрми за репост гасла “Крим — це Україна”), поінформувала датальніше про біографію репресованого чоловіка.

— Андрiєвi 40 рокiв. Вiн вдруге одружений, має 10-рiчну дочку вiд першого шлюбу та 4-рiчного сина — вiд другого. Останнiми роками працював у фiрмi, яка встановлює теплу пiдлогу.

Андрiй активно цiкавиться усiм, що вiдбувається у свiтi. Вiн не пiддається тупiй пропагандi, а має на все свою думку, намагається всебiчно аналiзувати iнформацiю.

Андрiй завжди вважав, що, згiдно з Конституцiєю, має право на свободу слова та свободу власних переконань. Тож навiть припустити не мiг, що за звичайне поширення статтi в соцмережi  його звинуватять в екстремiзмi. Але це сталося. До речi, в соцмережi Вконтакте Бубєєв не був популярний. У нього лише 12 друзiв.

Тепер Андрiй вважає, що на його прикладi iншим росiянам намагаються показати: якщо вони вiдкрито висловлюватимуть думку, яка не збiгається з позицiєю влади, то їх також притягнуть до кримiнальної вiдповiдальностi. Тобто людей хочуть залякати.

Читайте також: Путін дав наказ атакувати.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook