Політика
Закон Савченко розкритикувала глава Нацполіції

Очільниця Національної поліції Хатія Деканоїзде переконана, що в закон треба вносити зміни – в іншому разі катастрофи не уникнути, наголошує газета Експрес.

Вона підтвердила, що згідно із законом про зарахування одного дня попереднього ув’язнення як двох днів у термін основного покарання (“закон Савченко”) на свободу вже вийшло понад 6000 осіб.

Деканоїдзе виступає за внесення змін до цього закону. Про це вона заявила пресі: “Велика біда із законом Савченко. Шість тисяч чоловік уже вийшли з ув’язнення. 90% цих людей – досить вагомі в кримінальному світі люди, які скоїли тяжкі злочини. Потрібно терміново вносити зміни в цей закон”.

Раніше міністр юстиції Павло Петренко заявив, що скандальний “закон Савченко” про дострокове звільнення буде змінений. Однак коли – невідомо.

Дещо раніше відомі юристи країни заявили, що політики використали ім’я Надії Савченко – йдучи назустріч кримінальному світу. Дехто навіть висловлював думку, що закон лобіював особисто Петро Порошенко. Мовляв, так він розрахувався із криміналітетом за підтримку на виборах.

Читайте також: НАЙВПЛИВОВІШІ “ЗЛОДІЇ В ЗАКОНІ”: ЖУРНАЛІСТИ ОПРИЛЮДНИЛИ ДОСЬЄ (ФОТО)

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook