fbpx
Події
“Забирайте собі” – п’яна жінка двічі жбурляла 4-місячним немовлям у поліцейських

У Львові на вул. Гетьмана Мазепи о 3 годині ночі багатодітна жінка в нетверезому стані жбурнула 4-місячне немовля в патрульних поліцейських, яких сама ж викликала. Поліцейський зловив дитину на льоту. Жінку шпиталізували бригада з психіатричної лікарні.

Як розповіли у прес-службі патрульної поліції Львова, за одну ніч патрульні тричі виїжджали на виклики на вулицю Гетьмана Мазепи. Нетвереза жінка, яка викликала поліцію, не могла потрапити додому. Жінка покинула четверо дітей на чоловіка а сама пішла вживати алкоголь.

“Чоловік, коли його дружина пила, доглядав за чотирма дітьми, найстаршому хлопчику 10 років, наймолодшій дівчинці – 4 місяці. Чоловік пояснив, що напував дитину теплою водою із цукром, аби вона не відвикла від материнського молока.

Вважав, якщо жінка перестане годувати грудьми немовля -зовсім піде з дому. Він працює, заробляє на родину, але в сім’ї часто скандалять. Дітьми зараз займаються соціальні служби. Жінка дуже зловживає алкоголем, агресивна. Намагалася побитися із поліцейськими і вдруге жбурнула у них дитину із криками “Забирайте собі!”. Інспектор знову встиг підхопити дитину. Патрульні зараз вдома, вони дуже схвильовані і переживають за дітей із цієї родини”, – каже Катерина Рибій із прес-служби патрульної поліції Львова.

На місце викликали швидку допомогу, яка оглянула дітей. Через неадекватну поведінку матері на місце викликали також медиків з психіатричної лікарні. Медики госпіталізували жінку, адже помітили у неї схильність до суїциду. Дітьми займаються соціальні служби.

Читайте також: Перевір сам!!! З’явився сайт на якому можна знайти адресу будь-якого українця

Джерело.

 

Related Post

facebook