fbpx
Світ
За три місяці до його смepті я почала красти речі з батькового будинку,- небажана донька Стіва Джобса розповіла деталі про своє життя

Видання Vanity Fair опублікувало фрагмент книги старшої доньки засновника Apple Стіва Джобса – Лізи Бреннан-Джобс, яка вийде у вересні поточного року, пише ТСН.

У опублікованому уривку під назвою “Рости як Джобс”, Ліза розповіла, як їй жилося до того, як Джобс визнав своє батьківство та як відбувалися її зустрічі з батьком. Особливу увагу в опублікованому фрагменті приділено останнім місяцям життя винахідника.

Ліза розповідає, що кілька місяців крала речі з будинку Джобса, у якому він жив разом з дружиною та трьома дітьми.

“За три місяці до його смepті я почала красти речі з батькового будинку. Я ходила босоніж та розпихувала речі по кишенях. Я взяла рум’яна, зубну пасту, два невеличких блюдця, лак для нігтів, пару поношених балетних капців та чотири вицвілі наволочки, які вже були не білими, а пожовтілими. Після кожної крадіжки я відчувала ніби наповненою. Обіцяла собі, що це буде востаннє. Але скоро відчувала потребу потягнути ще щось – це було мов спрага “, – розповідає донька Джобса.

Читайте також: Бути найбагатшою людиною на кладoвищі для мене не головне: 32 кращих цитат генія XXI століття

Ліза поділилась, що останні дні батько проводив у кімнаті, яка слугувала йому кабінетом раніше. Але коли він не зміг пересуватись сходами, повністю переїхав до неї.

“Він сидів у ліжку, підпертий подушками, вдягнений в шорти. Його ноги були гoлими та тонкими, як руки. Батько сказав “Привіт, Ліз”. Поруч з ним був буддійський монах Сегью Рінпоше, походженням з Бразилії, який останнім часом багато часу проводив з батьком. Поруч з нами був апарат з поживними речовинами, який качав речовину через трубку, що зникала десь під простирадлом на батьку.

“Буде добре, якщо торкнутись його стопи”, – сказав лама і сам торкнувся ноги батька зі словами “ось так”.

Я не знаю, чи це було для батька, чи більше для мене, а може й для нас обох. Я взяла в свої руки батькову ногу у товстій шкарпетці.

“Мені подобається”, – сказав батько і закрив очі. А я оглянула полички у кімнаті і думала, що б я хотіла взяти, хоча й розуміла, що не наважуся красти при ньому”

За словами жінки, вона пізніше повернула речі, які брала у будинку. Але поки батько спав, виснажений хворобою, вона ходила по будинку, уникаючи хатніх робітників, брата, сестер та мачухи, і брала речі, розприскувала освіжувач, щоб відволіктись.

“Коли я повернулась до його кімнати, він збирався підвестися з ліжка. Я бачила, як він охопив обидві свої ноги однією рукою, повернув себе на 90 градусів та відштовхнувся від підголовника другою рукою. А потім двома руками переніс свої ноги з ліжка на підлогу. Коли ми обійнялись, я відчувала його хpeбет, його peбра. Від нього пахло медикаментами”, – розповідає донька Джобса.

Ліза народилась, коли Джобсу було 23 роки, але він не визнав батьківства. Тоді розробник досяг першої хвилі нечуваного зростання своєї компанії, а тим часом Ліза з матір’ю жили у злиднях. Батьківство Джобс визнав лише згодом і не без “допомоги” судів, однак кілька разів зустрічався з нею. Засновник Apple повністю поновив спілкування з Лізою, коли та була підлітком. Він же заплатив за її навчання у Гарвардському університеті.

facebook