Політика
Євросоюз введе безвізовий режим для України за однієї умови, – ЗМІ

У квітні Єврокомісія запропонує ввести безвізовий режим для українців, незважаючи на те, що на референдумі жителі Нідерландів проголосували проти угоди про асоціацію України і Євросоюзу. Про це повідомляє Reuters з посиланням на високопоставлене джерело в ЄС.

“Це може виглядати, як ніби ми ігноруємо думку жителів Нідерландів, але ми маємо дотримати обіцянки перед Україною, яка виконала умови”, – заявило джерело.

При цьому зазначено, що Єврокомісія включить в свою пропозицію якийсь пункт, який буде гарантувати можливість відновлення тимчасового візового режиму в разі сплеску міграції.

Як повідомлялося раніше, голова МЗС України Павло Клімкін заявив, що результати референдуму в Нідерландах не вплинуть на безвізовий режим з ЄС.

Також раніше стало відомо, що Європейська комісія вважає референдум в Нідерландах таким, що що не впливає на тимчасове застосування угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

61,1% громадян Нідерландів “проти”, 38,1% – “за” угоду про асоціацію “Україна-ЄС” при явці 32,2% за підсумковими даних екзит-полу, проведеного дослідницькою компанією Ipsos.

Офіційні результати референдуму буде оголошено 12 квітня.

Читайте також: Як отримати шенгенську візу, не витрачаючи зайвих коштів.

Джерело.

Реклама

Related Post