Без рубрики
Японську індустрію реформують після скарг актрис

Асоціація по захисту інтелектуальної власності Японії (IPPA) принесла вибачення і пообіцяла провести реформування ноіндустрії після звинувачень з боку активістів в тому, що жінок примушували до статевих актів для зйомок нофільмів.

За підсумками наради з юристами і правозахисниками представники IPPA заявили, що представлять нові пропозиції для регулювання діяльності компаній, що виробляють відео нографічного характеру.

Зокрема, такі компанії будуть зобов’язані отримувати згоду актрис на зйомку в нороликах і не матимуть права штрафувати їх, якщо вони відмовляться від зйомок.

Раніше в червні поліція Японії заарештувала колишнього главу акторського агентства Marks Japan і ще двох чоловіків у справі жінки, яка повідомила, що її кілька разів ґвалтували перед камерою. При цьому їй погрожували великими штрафами і заявляли, що відмова від сексу буде порушенням контракту.

Як зазначила в інтерв’ю Франс-прес активістка Сіхоко Фудзівара, близько 20% японських компаній-виробників нороликів не є членами IPPA і виробляють відео нелегально, тому необхідні дії з боку уряду.

У березні правозахисна група Human Rights Now заявляла про зростаюче число випадків, коли молоді жінки, які бажають стати моделями, були змушені до зйомок в графічних відеороликах.

Читайте також: ЧЕРЕЗ УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ КОРДОН ЧОЛОВІК ПЕРЕПРАВЛЯВ УКРАЇНОК ДЛЯ ПРОДАЖУ В СЕКСУАЛЬНЕ РАБСТВО

Джерело.

Related Post

facebook