fbpx
Авто
Які знаки зодіаку найвправніші водії? Дослідження.

В ході дослідження, проведеного експертами ресурсу ІnsurаncеНоtlіnе.сом, була вивчена страхова історія 100 тис. американських і канадських водіїв за останні шість років. В результаті вийшов рейтинг знаків зодіаку за аварійністю.

1. Люди, що народилися під знаком Терезів (24 вересня – 23 жовтня), найчастіше потрапляють в аварії – представникам цього знаку зодіаку властиво дуже довго приймати рішення. Дорога ж вимагає моментальних рішень і негайного їх виконання.

автомобіль:

Віддає перевагу елітним видам транспорту. Мінімум Rolls-Royce подавай. Не стануть довго відмовлятися і від Mercedes. Без кондиціонера і вимуштруваного шофера машину не пропонувати.

2. Наступний за аварійністю знак – Водолій (21 січня – 19 лютого). На думку фахівців, цей знак є занадто ризикованим і емоційний. Це заважає адекватному сприйняттю і концентрації на дорозі. Ще одна особливість Водоліїв, яка не дозволяє їм навчитися добре водити, це поверховість. Мало хто з водіїв Водоліїв здатні вникати в тонкощі управління автомобілем.

автомобіль:

Підійде дуже швидкий засіб пересування, наприклад Subaru Impreza, але в даному випадку він може бути і простішим, наприклад, двоколісний друг – мотоцикл. А ще Водолій віддає перевагу машини з екзотичними пристосуваннями: на сонячних батареях, наприклад.

3. Вперті Овни (21 березня – 20 квітня) займають третє місце через небажання пропускати кого-небудь вперед. Також не сприяє акуратному водінню властивість Овнів керуватися, перш за все, своїми почуттями, а не здоровим глуздом.

автомобіль:

Ну і який Овен не любить швидкої їзди? Йому подавай машину червону, типу Ferrari, коротше – спортивну модель. Активне прагнення у всьому бути першим змушує представників цього знака вибирати найбільш просунуті, найвідоміші, наймодніші моделі!

4. Риби (20 лютого – 20 березня) народилися під цим знаком люди відрізняються підвищеною мрійливістю, яка не дає їм зосередитися на реальній навколишній їхній обстановці. На думку астрологів, представники цього знака можуть зберігати спокій в найнебезпечнішій ситуації, але в той же час вони часто впадають в паніку через дрібниці. Саме цим пояснюється велика кількість дрібних аварій за участю Риб і те, що вони вкрай рідко потрапляють в серйозні ДТП.

автомобіль:

Підійде вигадлива і схожа на наземний підводний човен Bugatti або Bentley. Щось зворушливе в назві цієї марки навіває фантазії і мрії … Не машина, а казка! Риба обожнює автомийку, однак не завжди заради чистоти – захоплює сам процес миття.

5. Скорпіони (24 жовтня – 22 листопада) – таким водіям властива мстивість, і звичайний обгін або невелику недбалість з боку інших учасників руху вони вважають особистою образою, за яку кривдник обов’язково повинен поплатитися. Також Водії-Скорпіони обожнюють швидко їздити і змагатися з іншими учасниками руху. При цьому багато хто з них вміють дійсно добре керувати автомобілем. У Скорпіонів, на відміну від Риб, ситуація протилежна – вони частіше потрапляють в серйозні аварії, ніж в дрібні.

автомобіль:

“Машина – звір”, люблять примовляти справжні Скорпіони, поплескуючи по бамперу улюблене Porsche або побувалу в різних колотнечах BMW. Ну в крайньому випадку – Ford! Скорпіонам подобається відчувати весь світ (і авто) на міцність. Аварійні ситуації не рідкість. Буває, оптимістично думають: “Ось розіб’ю машину – буду ходити пішки!”. Але машина, також як її господар, “воскресає з попелу” (з уламків), і живе новим пристрасним життям. До останньої краплі бензину, останнього кілометра нескінченного шосе.

6. Тельці (21 квітня – 21 травня) за впертістю часом не поступаються Овнам. Телець виявився посеред рейтингу завдяки свій незворушності і сталості. Але зайва обережність і життєвий принцип “сім разів відміряй” не завжди виправданий на дорозі. Повільність і обережність призводять до того, що Тельці частіше стають постраждалою стороною, потрапляють в аварії, нічого не порушуючи. Також люблять проскочити “на жовтий”.

автомобіль:

Тельцям варто вибрати Ford: акуратна машинка, в господарстві знадобиться. А це головне! Втім, зазвичай Тельці віддають перевагу спокійному, вселяючому довіру Opel або Saab. Справжній Телець модель вибирає як дружину – одну на все життя. Частенько возить на ній (на машині, природно, а не на дружині) лісоматеріали та інші господарські речі.

7. Стрільці (23 листопада – 21 грудня) часто йдуть на ризик, а також люблять поговорити по телефону, що відволікає від водіння. Вони виявилися на сьомому місці завдяки прагматичному мисленню і рішучості. Ці якості дуже корисні будь-якому водієві. Але зайва самовпевненість і різкість перешкодила їм виявитися краще Козерогів. Вони прихильники ризикованих вчинків, що часто створює небезпеку швидше для інших, ніж для себе, хоча і це не виправдання …

автомобіль:

Хоче представницьке авто, щоб “не вдаряти в бруд обличчям” перед гостями і родичами. Головне, побільше кінських сил, адже Кентавр – напівкінь, напівлюдина – керує цим знаком. Якщо задовольняється малим, то прикупить Fiat або Volvo, які будуть служити йому довго, вірою і правдою. Ще не розваляться.

8. Козероги (22 грудня – 20 січня) небезпечні своєю зарозумілістю – на їхню думку, все навколо повинне підкорятися задуманому ними плану і поставленій меті, а правила (в тому числі дорожнього руху) потрібно виконувати тільки в тій мірі, в якій це їм вигідно . Також представники цього знака завжди намагаються зробити так, щоб дістатися до пункту призначення як можна швидше. Водії Козероги володіють колосальною витримкою і витривалістю. При цьому вони холоднокровні, стримані, наполегливі й амбітні, дуже швидко приймають рішення. Для водіїв ці якості просто необхідні.

автомобіль:

Орієнтується на традиційно класичні моделі. Для нього оптимальний Volkswagen або Jeep Cherokee. Цей знак вимогливий до практичності машини, мріє, щоб вона служила вічно … Упертий Козеріг їздить по плану (карті місцевості) і жорстким графіком часу, і непроїзною глушиною з перешкодами – для нього норма подорожей.

9. Діви (24 серпня – 23 вересня) на думку астрологів, найбільш спірний знак. Діви бувають як стриманими, так і істеричними. Головними причинами невисокої аварійності серед Дів астрологи називають розумну обережність. Діва ніколи не стане ризикувати даремно. Також важлива здатність цього знака дуже швидко самовдосконалюватися, вчитися як на чужому, так і на власному досвіді. Часто в них в’їжджають “ззаду”, від того, що вони різко загальмували …

автомобіль:

Купувати Діві слід Toyota, Honda або KIA. Такий автомобіль порадує інтелектуальний розум розбірливого покупця. Діва буде його регулярно розбирати і збирати, а машина все одно поїде …

Читайте також: БАНДЕРІВСЬКИЙ ГОРОСКОП: ОВЕН ГОДИТЬСЯ В ПАРТИЗАНИ, ВОДОЛІЙ – В ШПИГУНИ

10. Раки (22 червня – 23 липня) – один з найбільш обережними знаків зодіаку. Водії-Раки практично ніколи свідомо не порушують правила дорожнього руху. Їх девіз “тихіше їдеш – далі будеш”, і навіть більше – їм не властива недовірливість або почуття суперництва. До речі, це дуже примхлива група, яка дуже любить сигналити всім підряд практично без причини.

автомобіль:

Раку зазвичай подобаються надійні старовинні моделі, наприклад Volkswagen Beetle. Ще Рак, як правило, патріот. Якщо Батьківщина скаже: “підтримаємо вітчизняного виробника!”, Рак перейметься почуттями і пересяде на вітчизняний автомобіль – рідний і звичний.

11. Близнюки (21 травня – 21 червня) з народження багатозадачні, і можуть їсти, пити, читати і робити макіяж, продовжуючи досить непогано керувати автомобілем. Близнюки стають безаварійними водіями завдяки своєму нестандартному мисленню і вмінню знайти вихід з будь-якої ситуації. У них хороша реакція і швидкий розум. Як не дивно, але при низькій аварійності Близнюки часто є злісними порушниками правил дорожнього руху.

автомобіль:

Купують Audi. Знаєте, чому? Щоб добре чути! Багато Близнюків небайдужі до гарної і гучної музики в дорозі. Але ж так приємно рулити баранку, коли вітер у вухах (і голові): а при гучної музики це можливо тільки на дуже високій швидкості.

Читайте також: NASA ЗАЯВИЛО ПРО 13-Й ЗНАК ЗОДІАКУ, ЯКИЙ ЗМІНЮЄ ГОРОСКОП ДЛЯ 86% ЛЮДЕЙ

12. Леви (24 липня – 23 серпня) виявилися безаварійними водіями. Ці люди рішучі, наполегливі, завжди прагнуть стати кращими в усьому, в тому числі і в умінні керувати автомобілем. І, судячи зі статистики, їм це вдається. Їх вбудована за замовчуванням щедрість – благодать для тих, кого вони пропускають і прокляття для тих, хто їде за ними. На дорозі вони завжди намагаються бути вище питань культури і майстерності водіння.

автомобіль:

Який же Лев без романтичної любові? Тому, недовго думаючи, Лев зазвичай вибирає італійську марку Alfa Romeo. Якщо ви шкідливий Лев – вибирайте Skoda. Якщо крутий і лютий – хапайте Jaguar. Якщо розумний і вважаєте, що відноситеся до вершків суспільства – придбайте Cadillac – чим довший, тим краще. Мотор вимагає потужний, щоб як у пісні: “а замість серця – полум’яний мотор!”. Коротше, у Лева не машина, а іграшка.

PS З мого особистого досвіду: друзі Рак, Близнюк, Ваги – чітко, як і написано, вели себе в екстремальних ситуаціях. І ще – пояснюю для всіх: якщо ви, наприклад, Ваги, то це не означає, що ви – поганий водій. Це означає лише, що в переважній більшості критичних ситуацій кожен буде себе вести рівно так, як і описано.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook