Без рубрики
Як проїхати 2100 км на одному баку

Компанія Opel зафіксувала новий рекорд економічності.

Дизельний Opel Insignia подолав на одному баку палива шлях в 2111 км — від швейцарських Альп до Північного моря і назад.

Під час заїзду за кермом Opel Insignia, оснащеного 1,6-літровим 136-сильним дизельним мотором, перебував колишній пілот Airbus Фелікс Егольф.

Перший відрізок маршруту становив 429 км і простягнувся від Альп в Швейцарії до штаб-квартири Opel в Рюссельсхаймі, де Егольф поспілкувався з віце-президентом GM Крістіаном Мюллером. Потім швейцарець доїхав до містечка Куксхафен біля Північного моря, по дорозі зробивши зупинку в Мюнстері і Ольденбурзі. Зворотний шлях пролягав через Ганновер, Кассель і Санкт Галлен. А завершилася поїздка фінішем в Цюріху.

Під час заїзду Opel Insignia подолав 2111 км, а середня витрата палива склала 3,46 літра на 100 км. Це дещо менше ніж у офіційних даних, згідно з якими витрати автомобіля у версії ecoFLEX становить 3,8-3,9 л/100 км.

Тим часом представники Opel відзначили, що автомобіль не проходив будь-якої спеціальної підготовки. Сам Фелікс Егольф в свою чергу зазначив, що подолання великих відстаней на одному баку палива є доступна «будь-кому», хто володіє «вдумливою манерою їзди».

Відзначимо, що подібні рекорди економічності на серійних автомобілях фіксувалися і раніше. Скажімо, в липні 2015 року звичайний Honda Civic Tourer проїхав через 24 держави Євросоюзу, показавши середню витрату палива на рівні 2,82 літра на сотню, і це досягнення потрапило в «Книгу рекордів Гіннесса». А в травні 2015 року серійний Peugeot 208 подолав 2 152 км на одному баку палива, але це досягнення не було зафіксовано представниками «Книги», а заїзди проходили на спеціальному треку, а не в реальних умовах. Чи будуть представники Opel подавати свою заявку на фіксацію рекорду по економічності, не повідомляється.

Читайте також: МВФ підклав «свиню» українцям: іномарки значно подорожчають.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook