Політика
Як екс-регіонал Гончаренко у 2009 році агітував (відео)

Депутат від БПП Олексій Гончаренко агітує за двомовність і проти українського націоналізму.

Депутат від президентської партії БПП Олексій Гончаренко приховує своє справжнє ставлення до України і української мови. Принаймні про це говорить його активна агітація в Одесі в 2009 році, коли він, находячись в партії регіонів, разом з кремлівським пропагандистом Вассерманом агітував за двомовність в Україні і лякав українським націоналізмом.

Створена ним “громадянська ініціатива” За Одесу! За Президента! “(Януковича) проводила мітинги” на захист російської мови в школах і ВУЗах “. Головними “фронтменами” на шоу були Олексій Гончаренко і Анатолій Вассерман.

“Ми не дамо забрати у нас рідну мову! Не дамо топтати наші цінності! Вони нав’язують нам своє (їх) бачення історії, свої (їх) цінності, свою (їх українську) мову.

Сьогодні у нас намагаються забрати те, що неможливо забрати. Рідну мову, рідну культуру. Ми нікому не дамо це зробити. Ми говорили, говоримо і будемо говорити російською мовою. Ми думали, думаємо і будемо думати російською мовою.

Наші діти .. теж будуть говорити російською мовою. Я абсолютно в цьому впевнений! Ви підтримуєте мене? Колись, ми не відстояли до кінця свій вибір, дозволили прийти до влади націоналістів, які роз’їдають наш образ думок, культуру і духовність.

Ми прекрасно знаємо – хто стріляв нашим батькам дідам і прадідам у спину, ми ніколи цього не забудемо.
І сьогодні, ми повинні знову сказати своє слово, зупинити навалу націоналізму на землю України.
Я впевнений, що ми це зробимо, тому що ми йдемо на це випробування разом з нашим лідером Президентом! “, – Заявив тоді Олексій Гончаренко.

Його підтримав Анатолій Вассерман, який згадав про “наших дітей”, і заявив, що нинішня українська влада повинна відповісти за злочини проти російської культури, за підтримку нацистів і за “групове наших дітей українськими підручниками з галицьким акцентом”.

Так само він поскаржився присутнім, що його мати сьогодні купила ліки з інструкцією українською мовою і тепер не знає як його застосувати. Анатолій також вважав цю подію злочином.

Читайте також: “Мій друг Володя – му-му”: в мережу потрапило відео веселої юності Парасюка (відео).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook