Політика
Ядерна загроза від Путіна стає реальнішою

Російський президент Володимир Путін досягає необхідних для нього рішень, опираючись лише на саму наявність в Росії ядерної зброї,  навіть без її прямого застосування.

Саме така тактика “тримайте мене, я припадочний” є невід’ємною частиною шоу із використання ядерної зброї.

Таку думку висловив російський громадський діяч та публіцист Андрій Піонтковський і зазначив, що саме таким чином Путін залякує Захід.

“Вся тактика – це налякати Захід “тримайте мене, я припадочний”. Ось вся філософія політичної гри президента Володимира Путіна. Він не в шахи грає з Заходом, а в такий відчайдушний покер. Та який там покер, в буру, або у що там грають кримінальники, де важливо психологічно залякати партнера”, – заявив Піонтковський для видання “Тема дня”, пише “Гордон”.

За його словами, основне питання – наскільки серйозні наміри Кремля.

“Це реальна готовність, коли він розмахує ядерною зброєю, а він весь час розмахує ядерною зброєю… Ядерна війна вже йде. Слава Богу, що ніякі ядерні заряди не вибухають, але факт наявності у Росії ядерної зброї і факт погроз цією зброєю, він впливає на ті практичні рішення, які приймаються сьогодні, наприклад про продажі чи не продажі летальної зброї Україні. Про введення чи не введення безполітної зони в Сирії”, – заявив Піонтковський.

Читайте також: Смерть “Мотороли” підірвала соцмережі: обережно, дуже чорний гумор

Джерело.

Реклама

Related Post