fbpx

“Я Франкенштейн” – чоловік пережив більше 300 пластичних процедур (фото)

57-річний співак Піт Бернс пережив більше 300 процедур, щоб виправити невдалі операції на обличчі. Він пообіцяв собі ніколи не зупинятися та “лягати під ніж” в гонитві за фізичною досконалістю.

За словами Піта, одержимість красою почалася більш ніж два десятиріччя тому під час його успіху в чартах з You Spin Me Round .

“Я зрозумів, що буду впізнаваним обличчям, тому я повинен був мати гарний вигляд, — сказав чоловік. – У мене був зламаний ніс. Під час туру хтось буцнув мене в Ліверпулі. Ніс повернувся на одну сторону”.

Читайте також:“ЧОЛОВІК ЗМУШУВАВ МЕНЕ ХОДИТИ В ЧОРНОМУ, АЛЕ Я ПОКАЗАЛА ХАРАКТЕР”: РОЗПОВІДЬ УКРАЇНКИ, ЯКА ЖИВЕ В ОАЕ

Вперше Піт витратив £ 750 на операцію на носі. Коли він прокинувся після процедури увесь в крові — зрозумів, що щось пішло не так.

Згодом він погодився на реконструктивну хірургію. Йому зробили 10 процедур — чотири на носі, два комплекти імплантантів вилиць та збільшення губ. Остання дія завершилася провалом. Наповнювач витік з губ та почав поширюватися по всьому обличчю.

Після судового процесу з хірургом Піт отримав £ 450 тис. в якості компенсації. Протягом наступних двох років він зробив 200 хірургічних операцій. Це період переріс у велику депресію.

Через велику кількість медикаментів у чоловіка почали руйнуватися легені та серце. На тілі з’явилися темні плями, зуби стали крихким та стали випадати.

“У мене є скоби, гайки, болти, шви, всього багато. Я Франкенштейн. Я відчуваю себе чудово. Я отримав повну гнучкість, – сказав Піт Бернс. – Люди можуть подумати, що я найпотворніший живий чоловік. Але я хочу зберегти цей вид”.

Джерело.

You cannot copy content of this page