fbpx
Світ
Вже цього року може запрацювати ЗВТ з Канадою

Україна і Канада прийняли рішення про остаточне підписання та передачу національним парламентам на ратифікацію Угоду про ЗВТ між країнами. Про це повідомив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на брифінгу за підсумками зустрічі з міністром закордонних справ Канади Стефаном Діоном, передає прес-служба Кабміну.

Прем’єр наголосив, що в ході зустрічі обговорювався порядок денний двосторонніх відносин між Україною та Канадою на наступний рік.

Яценюк нагадав, що в липні 2015 року під час його візиту в Канаду країни завершили переговори щодо створення зони вільної торгівлі між Україною та Канадою, і був парафований відповідний документ.

“Цього року ми прийняли спільне рішення, що така угода повинна бути остаточно закрита і передана національним парламентам на ратифікацію”, – наголосив він.

Арсеній Яценюк зауважив, що угода – “це відкриття наших спільних ринків і ще один крок в допомозі Україні в тому, щоб подолати не тільки військову, а й економічну агресію, яку здійснює Російська Федерація”.

Глава уряду повідомив, що на червень заплановано спільний українсько-канадський бізнес-форум з метою залучення додаткових інвестицій в українську економіку та підвищення обсягів двосторонньої торгівлі між Україною та Канадою.

Джерело.

Реклама