Без рубрики
Викладач львівської академії сухопутних військ жорстоко покалічив першокурсника (відео)

Офіцеру не сподобалася поведінка курсанта і він побив юнака.

У Львові офіцер Академії сухопутних військ побив першокурсника. Покарання підполковника за неслухняність обернулося для учня втраченою селезінкою.

Спершу був удар у груди за спізнення. А через кілька днів – сильний удар у бік просто на заняттях. Постраждалий твердить, що офіцер покарав його за шум в аудиторії. Після лекцій курсант поскаржився у медпункті на біль у грудях та животі. Але отримав лише пігулку від серця. Коли стало ще гірше – попросився на огляд до хірурга. Однак лікар назвав його симулянтом. Тільки на четвертий день, після того як однокурсники і батьки здійняли паніку, курсанта доправили до лікарні. Там одразу поклали на операційний стіл.

“При обстежені було виявлено розрив селезінки з внутршньочеревоною кровотечею. Інтенсивність кровотечі могла призвести до небажаних наслідків, навіть смерті”, – заявив хірург.

Читайте також: У Львові мати побила до смерті дворічну доньку і лягла спати.

Підозрюваний офіцер всі обвинувачення заперечує. Натомість військова прокуратура вже впевнена: факт побиття мав місце, так само, як і намагання приховати це.

Тепер в академії проводять одразу дві службові перевірки – щодо самого побиття і ненадання вчасної першої медичної допомоги. Результати обіцяють повідомити приблизно за тиждень.

Мама хлопця їх чекати не буде. Вона хоче забрати документи дитини з престижного вишу. Її син був кандидатом у майстри спорту з рукопашного бою. Після видалення селезінки на спортивній кар’єрі, найпевніше, доведеться поставити крапку.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook