fbpx
Світ
Вибори по-американськи. Кандидата у президенти номінують на Нобелівську премію

Претендента на посаду президента США Дональда Трампа номінували на Нобелівську премію миру. Як пише The Independent, прихильники Трампа в листі на адресу Нобелівського комітету заявили, що їхній кандидат “енергійно сприяє справі миру, проповідуючи свою ідеологію, яка стримує загрозу з боку радикального ісламу, “Ісламської держави”, Ірану з його ядерною програмою і комуністичного Китаю” .

У Нобелівському комітеті зазначили, що вже отримали безліч заявок від ініціативних груп та окремих громадян. На премію вже номіновані Папа Франциск, Едвард Сноуден, міністр енергетики США і очільник ядерного агентства Ірану. Сам мільярдер ініціативу своїх прихильників поки ніяк не прокоментував.

Трамп є фаворитом президентських перегонів від республіканців, хоча на перших виборних зборах (кокусах) активу республіканців у штаті Айова він поступився сенатору Теду Крузу. Серед демократів лідирує екс-держсекретар Гілларі Клінтон.

Експерти пов’язують успіхи Трампа з тим, що він, на відміну від професійних політиків, не соромиться називати речі своїми іменами і охоче говорить про проблеми, обговорення яких вважається політично некоректним.

Вибори президента США призначені на 8 листопада 2016 року.

Джерело.

Реклама