Дозвілля
Вузи Англії, Італії, Швейцарії, Канади та США запрошують на навчання українців
Оксфордський університет
Оксфордський університет

Плануєте цього року відправити дитину на навчання до престижного університету Великобританії, Швейцарії, Італії, США, Канади? Тоді встигнути подати документи потрібно до кінця квітня, адже вступна кампанія в закордонних вузах вже в розпалі, кількість місць у багатьох з них обмежена і набір йде дуже активно.

Вибрати вуз і спеціальність, оформити документи без зайвих проблем, підготуватися до отримання візи, провести всі комунікації з університетом допоможе міжнародне освітнє агентство DEC education. Це офіційний представник кращих міжнародних вузів в Україні, який працює на освітньому ринку вже 17 років.

У експертів DEC education можна отримати безкоштовну консультацію з питань вступу. Кваліфікований консультант надасть детальну інформацію щодо специфіки різних вузів і країн, допоможе підібрати освітню програму в залежності від здібностей дитини і можливостей батьків, детально проконсультує щодо отримання візи, допоможе зібрати і оформити пакет документів, необхідних для поїздки на навчання за кордон.

У разі, якщо дитина не визначився з майбутньою спеціальністю, в офісі компанії можна пройти тест на профорієнтацію.

Записатися на зустріч з експертом DEC education з вищої освіти можна за телефоном: (044) 390-76-24.

Читайте також: Кожному українцеві по $ 100 тис. на навчання в Гарварді, Стенфорді і Єлі

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook