fbpx
Політика
Шкіряк: “Відморозок Ростислав Храпачевський, подався в біга”

Про це на своїй сторінці у мережі фейсбук повідомив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

“Сьогодні з впевненістю можна констатувати, що водій БМВ, учасник трагічної погоні 7 лютого, відморозок Ростислав Храпачевський, подався в біга, щоб уникнути кримінальної відповідальності. Телефони відключені, на виклики до слідчого тричі не з’явився, за місцем проживання не перебуває.” – пише Шкіряк.

Також Зорян повідомляє: “В понеділок, 29 лютого, о 14.00, в Голосіівському районному суді м.Києва відбудеться слухання у цій справі. Суд обере для правопорушника міру запобіжного заходу. Після цього працівниками Нацполіціі будуть здійснені всі законні діі щодо затримання Храпачевського.”

Стосовно поліцейського Сергія Олійника радник Авакова написав наступне:

“Сергій Олійник виконував свій посадовий обов’язок. Він не переховувася і не мав такого наміру, він в усьому співпрацював зі слідчими прокуратури. Зараз він за гратами. А от п’яний і обдовбаний мажор, з вини якого сталася трагедія, чітко усвідомлюючи свою вину, просто втік як ганебний щур.”

Винуватець трагедії, в результаті котрої загинула людина, переховується від правосуддя. Сьогодні з впевненістю можна кон…

Опубліковано Зоряном Шкіряком 26 лютого 2016 р.

Реклама