fbpx

Відомий комік проміняв дружину на молоду коханку (фото)

З одного боку – недоладний тюхтій та незграба, який вкладає у ліжечко плюшевого ведмедика. А з іншого – британський джентльмен – мільйонер і власник колекційних авто. Все це – дві сторони одного Містера Біна!

Містер Бін – насправді – Роуен Анткінсон – актор, сценарист, продюсер і режисер.

Народився в Британії в заможній і поважній родині фермерів. Окрім Роуена, батьки виховували ще двох синів. У дитинстві Ровену часто діставалося від батьків, коли він корчив гримаси у відповідь на спроби суворого виховання! Згодом, саме цей «недолік» зробив з незграбного хлопчика – геніального коміка.

Розповідають, він дуже соромився познайомитись з чарівною гримеркою каналу БіБіСі Сунетрою Састрі, хоч і був тоді уже відомим Містером Біном. Але все ж переборов себе. Результат: майже 25 років шлюбу, двоє дітей. Сімейне гніздечко: розкішний маєток 18 століття. А колись він вважав, що не сподобається жодній жінці!

Втім, коли Ровен навчався в школі, він справді мало кому подобався. Нестандартна зовнішність часто ставала приводом для насмішок. Його дражнили «інопланетянином».

Роуен Аткінсон закінчив дорогу престижну школу. Після школи, майбутній містер Бін вступив до Оксфорда. Аткінсону добре давалася інженерна наука, втім, акторський талант взяв вгору. Так світ втратив, можливо, посереднього інженера – натомість, отримавши безсумнівно геніального коміка.

Перша серія пригод комедійного серіалу побачила світ першого січня 1990 року – і досі не сходить з екранів. А самого Роуена сприймають не інакше – як Містера Біна.

Читайте також: ЗАСМУЧЕНИЙ ЛАЗАРЄВ ПРОКОМЕНТУВАВ ПОРАЗКУ, ЙОГО ЕКС-КОХАНКА РОЗРИДАЛАСЬ І ЗАЯВИЛА ПРО “ПОЛІТИКУ”

Роуен Аткінсон обожнює і ненавидить свою славу. Дружина Сунетра часто ревнувала Ровена до автомобілів. Вона казала, що до них у чоловіка більше пристрасті, ніж до неї. Та знала б вона, що не автомобілі стануть крахом їхнього подружнього життя.

daily-300x169

Джерело.

You cannot copy content of this page