Без рубрики
Засмучений Лазарєв прокоментував поразку, його екс-коханка розридалась і заявила про “політику”

Учасник Євробачення-2016 від Росії Сергій Лазарєв, який зайняв третю позицію в конкурсі, прокоментував перемогу України.

Лазарєв розповів, які емоції відчуває після фіналу Євробачення 2016, де перемогла Джамала від України. “Як то кажуть, переможців не судять! Я Джамалу вітаю! Чудова була австралійка, і по журі вона виграла. Ну… Я щасливий, що глядачі проголосували за Росію, за мою пісню. Так що у мене ніякого розладу, чесно кажучи, немає… Значить так мало бути”, – додав Сергій Лазарєв.

Водночас екс-коханій Лазарєва, Лєрі Кудрявцевій, перемога Джамали таки стала поперек горла, зазначає viva.ua. “Мені здається, що усім людям зі здоровим глуздом зрозуміло, що за підсумками глядацького голосування переміг @lazarevsergey, а все інше — політика! І не більше! Сєрьога, ти реально найкращий і номер один! Любов глядачів набагато важливіша, адже ти артист! Браво!!!!! Росія, а ключове в цьому Європа…бачення », – написала в блозі Лера Кудрявцева. Трохи пізніше Кудрявцева уточнила, що нічого проти України не має, а просто не згодна з результатами Євробачення 2016.

“Стоп! Народ, ви по-моєму, переплутали меседж, який я намагалася донести до вас своїми гнівними постами !!! Я ПРОТИ ПОЛІТИКИ в музиці! Я проти неадекватного голосування професійного європейського журі! Я НЕ проти України і людей, друзів, які там живуть! Мені до сліз прикро, що наші “друзі-сусіди” не дали жодного голосу Росії! І мені неприємно, що “таке” ставлення до Росії багатьох країн, судячи з голосування! Це все!!!!

Припиніть сваритись у мене на сторінці і ображати один одного — це все не має стосунку до простого люду ні в Росії, ні в Україні! Джамалу вітаю — вона прекрасний артист! Лазарєв переможець! І це моя думка!”, – додала телеведуча.

Читайте більше тут:  ДЖАМАЛА РОЗПОВІЛА, ХТО З УЧАСНИКІВ ЄВРОБАЧЕННЯ ДО НЕЇ ЗАЛИЦЯВСЯ (ВІДЕО)

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook