fbpx
Світ
Відому українську співачку ледь не зґвалтували у Туреччині (фото)

На щастя, артистці вчасно на допомогу прийшов торговець сувенірів.

Українська співачка Ольга Цибульська розповіла про моторошний інцидент, який стався з нею днями під час відпочинку у Туреччині. На своїй сторінці у соцмережі артистка зізналася, що ледь не стала жертвою ґвалтівника.

За словами Ольги, разом з близькими вона поїхала відпочивати до турецького міста Белек.

Поки рідні Цибульської відпочивали після пляжу, вона вирішила пройтися по магазинах.

“Поки всі мої позасинали після пляжу, вирішила нишком поїхати в торговий район Белека і пошопитися. Сама. Дурепа. За мною ув’язався чоловік, який потикався з магазину в магазин. Коли зрозуміла, намагалася не йти туди, де мало людей. За однією з лавок він мене схопив і почав кудись тягнути. Я кричала так, що люди стояли на вухах”, – поділилася із фолловерами Цибульська.

Артистка зізналася, що зуміла вирватися від нападника лише завдяки торговцю сувенірами. Поки співачка бігла до таксі, вона боляче впала і забила коліна.

Оля наполегливо порадила своїм підписницям нікуди у малознайомих місцях без супроводу не сувати носа.

Читайте також: Маму Ольги Фреймут пограбували сьогодні у метро (фото)

 

#роксолана #бля Думала стоит ли говорить об этом и выставлять эту жесть .Но думаю стоит ,чтоб ни одна больше не повторила моей ошибки.Пока все мои уснули после пляжа ,решила внычку поехать в торговый район Белека и пошопиться.Одна .Дура.За мной увязался мужчина ,который совался из магазина в магазин.Когда поняла ,старалась не идти туда где мало людей.За одной из лавок ,он меня схватил и начал куда то тянуть.Я орала так ,что люди стояли на ушах.Вырвалась только благодаря торговцу сувенирами.Пока бежала до такси грохнулась со всей дури.Без лирики:ДЕВОЧКИ ,НЕ СОВАТЬ НОС без сопровождения ни ку да !Стоит ли говорить что пережили мои родные пока я появилась на горизонте ? #самавшоке #отпуск #удался

Фото опубликовано Оля Цибульская (@cybulskaya)

Джерело.

Related Post

facebook