Події
Відео вбивства Вороненкова: експерт розповів, як політику можна було зберегти життя

Вбивство екс-депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова було неможливо запобігти силами одного охоронця; якби наряд охорони був великим, політик міг би залишитися в живих.

Таку думку “Обозревателю” висловив адвокат Української асоціації власників зброї Віталій Коломієць.

Коментуючи відео скоєння злочину , він сказав: “Є різна методика забезпечення охорони осіб, в залежності від обраної керівником охорони методики і наявних сил і засобів. Якщо це відкрита місцевість, то було б логічно мати два охоронці, один з яких супроводжує, а другий прикриває “мертву зону” відповідними спецзасобами, бронежилетами та іншим “.

Разом з тим він зауважив, що “ми не знаємо реальної обстановки”. “Можливо, їм просто потрібно було вийти з машини і зайти в приміщення. У такому випадку такого супроводу не було потрібно”.

“Але в будь-якому випадку очевидно, що велика ймовірність зберегти життя було б в разі, якби на охорону був виділений більший наряд”, – переконаний Коломієць.

Оцінюючи дії охоронця, він сказав: “З огляду на те, що він був один, мені здається, він зробив все, що міг в ситуації, що склалася”.

Щодо кваліфікації його дій Коломієць додав: “Ми не бачили, як діяв нападник за кадром, але якщо він погрожував охоронцеві зброєю, то той діяв в рамках необхідної оборони. Якщо зловмисник, скоївши вбивство, намагався сховатися, то охоронець застосував зброю з метою його затримання . Я не вважаю, що з боку охоронця були неправомірні дії щодо застосування зброї “.

Читайте також:ДРУЖИНА ВОРОНЕНКОВА ВТРАТИЛА СВІДОМІСТЬ НА МІСЦІ ЗАГИБЕЛІ ЧОЛОВІКА (ФОТО)

Реклама

Related Post

facebook